ColourPop x Hello Kitty: Produkty, ktoré potrebujú každý ventilátor

Ahoj Kitty x ColourPop Collection - Lead
Zdvorilosť

Erin Lukas

03.11.2016 @ 15:00

Hovoria, že pravá láska nikdy neumiera, a preto, ak ste ako my, ste stále rovnako posadnutý ako Hello Kitty, akoby ste boli v strednej škole. Zatiaľ čo naše pece na pečenie značky Hello Kitty už dávno zbité prachom, vďaka novej spolupráci ColourPop s obľúbenou mačkou všetkých, dospelí fanatici a krásy narkomanov môžu ešte stále objímať dievča,.

Táto kolekcia make-upu predstavuje prvú spoluprácu v oblasti životného štýlu pre ColourPop. Kozmetická značka rýchlo dosiahla kultový status kvôli svojej širokej škále produktov, ktoré nielenže prichádzajú v celom kaleidoskopu farieb, ale všetky sú super cenovo dostupné. Okrem červených, rúškových, lesklých a zvýrazňovačov obsahuje 23-dielna kolekcia aj tvárovú súpravu, súpravu na očné tiene a super roztomilú make-up tašku, ktorá obsahuje všetky dobroty. Čo sa týka odtieňov: Je tu niečo pre každý z tieňového šampanského tieňa na červený matný lesk na pery, ktorý je presný odtieň nášho podpisu luku.

V súlade s bezkonkurenčnými cenovými cenami ColourPop sa výrobky pohybujú od 5 dolárov na rúž až po 42 dolárov pre tvárovú súpravu, ktorá obsahuje ružovú, zvýrazňovaciu, tri očné tiene a dva lesk na pery. Kolekcia sa začala na colourpop.com 1. novembra – inak známa ako narodeniny Hello Kitty – a preto navrhujeme, aby sme tam smerovali hneď pred tým, než sa predá. Ak si nie ste istí, na ktoré položky by ste mali dostať svoje labky, zobrali sme z našich kolekcií naše obľúbené tipy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 73

map