Daisy Ridley Just Made Spot Liečba nového trendu Instagram

Daisy Ridley je pravdepodobne jedným z najviac čestných hviezd Hollywoodu, pokiaľ ide o sociálne médiá. Môžeš povedať osviežujúci? Takže pred niekoľkými týždňami Ridley odhalil jednu z jej neistôt (to je vlastne skutočne relatable) v príspevku Instagram. “Moja koža nie je skvelá, takže nemám rád, že by som sa nestal sám seba, tak ako by som chcel,” napísala herečka. 

3 z týchto vyhlásení nie sú pravdivé … Sociálne médiá sú skvelé, ale aj trochu desivé, pretože to, čo ľudia uverejňujú, je najviac filtrovaný, veľmi starostlivo vybraný a šikovne upravený okamih ich života. A sebavedomie je pre ľudí na celom svete obrovským problémom. Moja koža nie je skvelá, takže nemám príspevok, nemyslím na seba, tak ako by som chcel; Mám tréner, ktorý ma nalieha na tréningy a nezahŕňam všetky časy, ktoré som povedal “Nemôžem to urobiť” a neustále sa neusmiecam, ale rád by som zdieľať obrázky, kde som. Ale ja skutočne milujem sám seba, pokúšam sa myslieť na dobré myšlienky vždy a ja som obkolesený najkrajšími ľuďmi, takže si ju udržujem vyvážený (ako Force, obvs). Len si myslel, že by som povedal :)

Fotografia odoslaná @daisyridleyho dňa

To je dôvod, prečo je jej najnovšia vlastná sama o sebe taká veľká vec, a nemôžeme ju pomôcť, ak ju ešte viac milujeme. Ridley poslala fotografiu nejakou “spotovou smotanou” pri vypitvaní nápoja z hrnčeka a obliekania topknotu. Koľkokrát ste boli v tej istej presnej situácii? Úprimne povedané, vyzerá to naozaj uvoľnene a sme nadšení, že Daisy je tak úprimná. 

Takže áno, choď do toho a zober si to zit cream selfie. Pošlite ho na Instagram a Snapchat, ak máte pocit odvahy. 

SÚVISIACE: Daisy Ridley posiela úžasnú správu o sebeúcty na Instagram

V skutočnosti prečo nie! #istillputafilteronit #spotcreamwin #ingmostmostofmyface #igotthismugfromtheellenshowanditismassiveand amazing #kobekobekobe

Fotografia odoslaná @daisyridleyho dňa

Daisy Ridley FTW!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 53 = 57

map