Denná krása Buzz: Ashley Graham je Dusty Rose Blush

Možno, že v chaose, ktorý je výberom obrysov a zvýraznených zostáv v prebytku v každej kráse megastore, sa červenica stala o niečo podceňovaná. Stali sme sa tak zameraní na tieňovanie a miešanie línií okolo nosa, ktoré sme skoro zabudli na transformačný efekt, dokonca aj na najmenší záber ružovo tónovaného krému. 

Vezmite si včera v noci nádherný make-up Ashley Grahamovej na CFDA Fashion Fund Awards – hoci zvyšok jej tváre zostal neutrálny, nádych prašnej ružovej ružovej farby jej dal pleť uveriteľnej žiaru a vystúpil bez toho, aby úplne dominoval vzhľadu.

VIDEO: Ashley Graham hovorí, že robiť to 1 vec každý deň je kľúčom k jej dôveru tela

SÚVISIACE: Ashley Graham má správu pre body-Shamers

Všeobecne povedané, krémové textúry fungujú najlepšie, aby vaša pleť prirodzene vyzerajúca žiara, pretože prakticky sa tavia do vašej pokožky pri kontakte. Vyzdvihnite odtieň ako Gelato Bite Beauty ($ 24; sephora.com) a pomocou prstov jemne zatlačte produkt do jabĺk tváre. Pracujte pomaly, aby ste zvýšili intenzitu, aj keď ste náhodou dostali príliš ťažké ruky (stane sa to), udržiavajte hubku na make-up alebo kefu, ktorú ste použili na nanášanie nadácie alebo korektora na dosah. Môžete jednoducho odraziť nástroj cez vrchol príliš silnej oblasti, aby ste znížili vibráciu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map