Denná krása Buzz: Ava Phillippe je ružová Rúž

Keď sme boli na strednej škole, dostalo sa nám povieme, že ľudia pripomínajú, že naše matky boli vždy poslednou vecou, ​​ktorú sme chceli počuť – a tak sme sa vzbúrili tým, že sme farbili vlasy a nosili šaty na make-up, ktoré by naše mamičky nikdy nevzbudili.

Ale keď vaša mama je Reese Witherspoonová, ktorej bezstarostný make-up vyzerá a bočne zamotané tresky, ktoré nás inšpirujú kedykoľvek k objednaniu salónu, váš výhľad je pravdepodobne trochu iný.

TÝMTO: Reese Witherspoon a Ava Phillippe Vychutnajte si dievčatko v New Yorku.

Prípadová vec: Ava Phillippe preniesla Elle Woodsovú – jednu z najpopulárnejších rolí jej matky – s horúcou ružovou rúžovou farbou, ktorú nosila na módnej prehliadke Stella McCartneyovej v LA. 18-ročná mladá blúzka s fuchsií saténový povrch s ružovou ružičkou. Nielen, že sa pokúšala o monochromatický trend krásy tým, že zladil jej rúž s jej vrcholom, ukázala, že kľúč k vytiahnutiu jasného pera bez toho, aby sa musel roztrhnúť cez tieň, je dosiahol vzorec, ktorý je mäkký namiesto matného.

VIDEO: 5 spôsobov, ako zlepšiť vaše riasy

Zatiaľ čo nepoznáme presnú farbu, ktorú Phillippe nosil na návrhárskej Fall 2018 prezentácii, odporúčame skúsiť krásnu farbu ružovej farby Elizabeth Arden v ružových vibráciách ($ 25; lordandtaylor.com) pre podobný vzhľad.

Phillippe si zachovala zvyšok jej vzhľadu jednoduchým, s tupým očném tienidlom, ktorý sa pretiahol cez veky a niekoľko kabátov riasenky. Rozdelila dlhé zvlnené blonďavé vlasy do hlbokej bočnej časti a prevrátila predné časti dozadu na väčší objem.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 − 46 =

map