Denná krása Buzz: Kate Middleton je plné obočie

Kate Middletonove skvelé, plynulé a lesklé fúkania dostanú všetku pozornosť – a my ju nehromadíme. Aj keď nie je žiadne tvrdenie, že jej vlasy majú rozprávkový stav, je tu jeden prvok jej krásy, ktorý sa nehovorí dostatočne. Jej obočie.

Dosiahnutie perfektnej rovnováhy medzi plnou a upravenou bez bludných vlasov z miesta nie je ľahký výkon. Získajte príliš blázon s pinzetou, pokúšate sa vytrhnúť tie samostatné detské pramene a vy ste späť so sadou obočia, že verzia z roku 1999 sami by bola hrdá na nosenie. Kate Middleton však dokazuje, že je možné udržať vaše obočie v špičke tvaru a tiež ich mať.

VIDEO: Princ Harry a Meghan Markle sú oficiálne angažovaní

Počas návštevy múzea Foundling, vévodkyňa z Cambridge vystúpila na svojom podpisovom dymovom oku, ktorý bol perfektne ohraničený jej tmavými, plnými a očistenými obočami. Majú veľmi minimálny oblúk, takže sú neuveriteľne prirodzené.

SPOJENÁ: Najkrajší nechtový poľček, ktorý zodpovedá zásnubnému prsteňu Meghan Markle

Ak máte zriedkavé obočie, či je to jej vedľajší účinok v 90. rokoch, skúste dosiahnuť ceruzku na obočie s presným špičkou na čerpanie veľmi tenkých vlasových línií. Jedným z našich najobľúbenejších produktov je farba očnej perly Laury Mercierovej ($ 24; nordstrom.com), ktorá je k dispozícii v ôsmich rôznych odtieňoch a má na jednej strane spoolie na zmiešanie v linkách.

Čo sa týka zvyšku očí? Middleton šiel za neutrálne čokoládovo hnedé očné tiene vyblednuté priamo pod jej obočia a jemný nahý lesk na pery. Klasický krása moment bol stiahnutý spolu s skákací kudrlinky a ružová ružová ruža.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map