Denná krása Buzz: Kourtney Kardashian je Matné Eyeshadow

Trendy majú vždy tendenciu byť úplne kruhovitý – vidieť celú renesanciu z 90. rokov pre dôkazy – a sme oficiálne presvedčení, že krása vyzerajúca vyblednutá, ktorá sa zdá byť vyňatá z časnej dekády DeLiA sa nakoniec vráti reflektor. Krehký Kardashianov matný tieň len potvrdzuje naše predpovede.

Včera večer v Los Angeles začala jej zbierka pre PrettyLittleThing, hviezda dala našej strednej škole estetickému 2017 twist párovaniu intenzívnej perleťovej trblietky s bronzovou kožou, lesklý nahý ret a neba vysoký očný opice. Pridanie chrumkavého tieňa do záhybov a bujných rias dáva matnej povrchovej úprave oveľa chladnejšiu atmosféru, ako tá, ktorú sme roztĺkli v našom školskom imaní 8. ročníka.

SÚVISIACE: To by mohlo byť najmenší, najsvätejšie šaty Kourtney Kardashian má niekedy opotrebované

Vyskúšajte podobný vzhľad tým, že sa prvýkrát zapálíte matným tieňom, stredne hnedým odtieňom (alebo práškovým bronzom), plochým tieňovým štetcom a kefou na miešanie zakončenou kopulou. Začnite poklepaním na bledý odtieň plochou kefou na telo v celom veku a keď je všetko na mieste, ponorte miešaciu kefku do stredne hnedej farby a premiešajte ju do vášho záhybu. To poskytne farbe teplý kontrast, aby nevyzeral ako dátum.

VIDEO: 5 položiek, ktoré by mal každý gal na ceste mať vo svojej peňaženke

 

Potiahnite hnedý tón pod spodnými riasami kvôli spojitosti a dokončite riasenkou a vložkou podľa vlastného uváženia. Pri práci s očné tiene akýchkoľvek farieb mimo neutrálneho spektra, uzemnenie tónu s podšívkou a riasenkou je kľúčom k zabráneniu tomu, aby oči vyzerali vyblednuté. Či sa rozhodnete spárovať tento vzhľad s JNCO a nádrž na špagety s popruhom je úplne vašou výsadou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map