Denná krása Buzz: Lily Collins je Soft-Focus Cat Eye

Ak je hustý prúd kvapaliny, ktorá je ekvivalentom výkriku, potom rozmazané krídlo Lily Collins môže byť považované za najsilnejší šepot. 

Pre výstavu Givenchy jar 2018 na týždni módy v Paríži hviezda dala svojmu mačkovanému filmu jemný zaostrenie, kohl obložil obvod a zúžené krídlo sa vydalo na tón, ktorý prechádzal čiarou medzi šedou a čiernou. Dokončila efekt s koordinačnými farbami broskyňou na jej tvárach a perách, s jemným zvýraznením umiestneným na jej vnútorných rohoch. 

VIDEO: Trick Perfect Eyeliner kreditnej karty Trick

SÚVISIACE: Ako získať Lily Collins tučný Fialový Eyeshadow

Tradičné mačacie oko si určite vyžaduje presnosť, ale krása Collinsovho pohľadu je, že nepotrebujete stabilnú ruku ani obrovskú zručnosť na to, aby ste ju znova vytvorili – jednoducho sa oživte krémovým očném potiahnutím, ktoré môžete ľahko premiešať, očné tiene v koordinačnej farbe a čistiaci prostriedok ako Lancôme’s Dual-Ended Smudger Brush ($ 20, nordstrom.com). 

Začnite nanášaním malého množstva vložky pozdĺž hornej a dolnej línie biča, hlavne pozdĺž vonkajšieho okraja. Umiestnite koniec riadku na veľmi malý trojuholník a potom použite špicatý koniec kefy, aby ste produkt stiahli von na krídlo. Použite plochý koniec kefy na rozmazanie hornej línie biča, rozptýlenie odtieňa na mäkkú sivú a opakujte ten istý pohyb s veľmi špičkou pozdĺž krídla. Opakujte na druhom oku a zintenzívnite niektoré oblasti pomocou jemného konca ponoreného do očného snehu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + = 27

map