Denná krása Buzz: Maddie Ziegler Rose Gold Eyeshadow

Súbor Maddie Ziegler je posledný krása krása moment z iného dôvodu, že rose zlato je viac ako len farba vášho obľúbeného letného nápoja.

Tmavý, teplý odtieň ružovej je lahodný pre každého, čo je to, čo robí to skvelý odtieň vyskúšať, keď ste v zúfalej potrebe pop farbu. Pre premiéru skok!, Zieglerova pro Tonya Brewerová poprášila zlatý tieň cez hviezdicové veko a hore nad záhybom a vyfúkala ho do halotického efektu. Aplikovala tiež tieň pozdĺž jej spodnej vodorysky a vyčistila ho vonku vo vonkajšom rohu Zieglerovho oka.

SÚVISIACE: Sia, Maddie Ziegler a Kate Hudson spolupracujú na tajnom projekte

Pro zaokrúhli Zieglerova make-up tým, že na jablky hviezdnych líca pôsobí jemnou ružovou ružou a na jej perách sa dotýka lesklého lesklého lesku. Držanie vecí v rovnakej farebnej rodine pomohlo zamerať sa na všetky Zieglerovo ružové zlaté oči.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy 

Zieglerova kaderníčka Justine Marjanová udržiavala zábavu a mladistvý vzhľad tým, že vyformovala svoje dlhé pramene do dvoch holandských pletených pletencov a na koncoch oboch plamien sa viazala čierna stuha.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − = 33

map