Denná krása Buzz: Pink Eyeliner od Dianny Agronovej

Len keď ste si mysleli, že ste konečne zvládli mačacie oko, je tu ďalší červený koberec, ktorý sa pridá k vašim očném bojom: očné linky pod očami. Dno-ťažká linka bola zaznamenaná na celebrity počas tohtoročného ocenenia sezóny, ale včera v noci Dianna Agron hit nie jeden, ale dva krásy homeruns s jej on-trend čiernej a fuchsie cat-oko.

Vo večerných hodinách Chanel počas filmového festivalu Tribeca bola herečka na mačacie oko klasicky na vrchu a podráždená na dolnom veku. Kobalt a slivka sú dva odtiene, ktoré sa najviac pozerali na oči pod očami, ale namiesto toho, aby si ich zahrali v bezpečí, Agron nosila rozmazanú ružovú farbu pozdĺž jej spodnej línie rias pre záber farby. A herečka udržiavala v podstate chladnú atmosféru s ostatnými svojimi krásnymi výrazmi tým, že si vlasy vytvarovala do jemných, roztrúsených vĺn.

SÚVISIACE: Ako vytiahnuť ročne najsmutnejší makeup trendy celebrít

Ružové očné make-up môže okamžite urobiť pohľad ostrý, ale rovnako ľahko sa pokazí. Ak chcete, aby sa odtieň nezobrazoval chorobne alebo horšie, ružové oko, nechajte zvyšok make-upu čisté a svieže ako Agron. Herečka spája výrazný očný vzhľad s jemnými preplachovanými tvárami a pivonka ružovej rúžovej farby s podtónmi, ktoré sa zhodovali s vložkou používanou na jej oko.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Tu je obrátiť náš očný make up hore nohami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − 75 =

map