Denná krása Buzz: Rose Beyoncé Rose Makeup InStyle.com

Rose zlato je jedna z tých univerzálnych farieb, ktoré sú lichotivé, bez ohľadu na to, akým spôsobom točíte. 

Z príslušenstva a make-upu, až po vonkajšie prvky, ako je domáca výzdoba, moderné kovové dodáva neočakávaný zákrok na miestach, kde sa striebro alebo zlato zdajú byť bežné. Aj keď Beyoncé pravidelne pracuje s zlatým okom (a čokoľvek čestne), podobne ako kráľovná, jej okvetné farebné odtiene na metalovom koncerte Tidal Brooklyn v New Yorku hrali dobre proti svojim smaragdovým šatám, nehovoriac o tom, jej nádherná farba pery, ktorá prechádzala čiarou medzi starožitným ružovým a nahým. Vzhľad bol dokončený s výpisom náušnice a objemné polovice updo, Bey je opica sedí vysoko na jej korune. 

VIDEO: Blue Ivy & Beyoncé Flash mierové znamenia v rozkošnej matke-dcéra Fotografie

SÚVISIACE: Najviac lichotivé očné tiene farby Pravdepodobne sa nenosia

Pokiaľ ide o aktuálny prvok, zlato nie je v skutočnosti ťažkým kovom, ktorý uvidíte na periodickej tabulke – je to zmes zlata a medi. Ak to budete mať na pamäti, môžete získať rovnakú prax vo vrecku na make-up, ak sa nestane, že by ste mali okolo seba rastúci zlatý tieň. Začnite tým, že použijete základnú vrstvu medeného tieňa, vymažte nad vrchol svetlou vrstvou bledého zlata a potom na najmenšie množstvo ružovej červenej farby, aby ste získali efekt ružovej farby. Intenzujte svoj vnútorný kútik pevným zlatým tónom a dokončite fóliou a riasenkou podľa vlastného uváženia. 

Používajte rovnaké sčervenanie na lícach, aby ste udržali vzhľad súdržného – ten monochromatický trend make-up je skutočná dohoda – a dokončite prechodom nude rúžom, ktorý sa blíži k ružovému koncu spektra. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 7

map