Denný krása Buzz: Nicole Richie je Aquamarine Smoky Eye

Počúvajte, sme si plne vedomí, že morské panny (pravdepodobne) neexistujú. Aj keď existujú, vieme, že nikdy nebudú mať dymové oko. Bolo by to príliš zložité, čo so soľnou vodou, ktorá by rozložila produkty a zničila hotový efekt a všetko. Napriek tomu, ak v hypotetickom svete, kde boli morské panny schopné aplikovať dymové oko tak, ako to robíme tam, kde chodia, až tam, kde bežia, tam, kde zostanú celý deň na slnku – predstavujeme si, že by to vyzeralo veľa ako akvamarínová tónovaná verzia značky Nicole Richie. 

Včera večer v spoločnosti #REVOLVE v Los Angeles hviezda odzrkadľovala drama svojho smaragdového zeleného čísla s doplnkovými tónmi na očiach, ktoré sa mierne ľahšie a chladnejšie než aby sa rozhodli pre perfektný zápas. 

VIDEO: 6 najkrajšej krásy drogy nájdete pod 15 dolárov

SÚVISIACE: Znovu vytvorte Kourtney Kardashian’s Frosted Eyeshadow

Ak chcete mať podobnú pozornosť pri otáčaní, začnite miešaním zmesi sivých a atramentových tónov rovnakým spôsobom, aký by ste mali so svojim tradičným dymovaným okom. Aplikujte vrstvu priľnavého očné tiene, potom nasledujte pridaním hĺbky do vonkajšieho V a záhybu. Pretiahnite malé množstvo tmavého tieňa pozdĺž vašich dolných rias, aby ste zdôraznili tvar, potom zdvihnite lesklý aqua tón a položte ho na vnútornú časť veka. Držte pokrytie v strede veka – jadrá by mali byť dôležité, ale tak tam nie je hrubý kontrast v jednej sekcii na ďalšie, budete chcieť, aby sa trochu šedej spodnej je stále viditeľné. 

Dokončite podšívkou a riasenkou podľa vlastného uváženia, potom nasledujte v Nicole vedenie s nahým alebo tlmeným okrajom farby tak, aby ste neodvrátili od intenzity, ktorú obsluhuje váš očný tieň. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 4

map