Dermatológka Madonny hovorí, že toto je najúčinnejšia liečba pre mladistvú pleť

Nepriateľská žiara Madony môže mať niečo spoločné s magnetickou maskou 600 dolárov, ktorú práve spustila, ale sme si istí, že pravidelné stretnutia s renomovaným kozmetickým dermatológem Dr. Paulom Jarrodom Frankom ani neublížia. Koža kráľovnej popu je zodpovedná za zachovanie niektorých najslávnejších tvárí v zábavnom priemysle a jeho anti-starnutie slov múdrosti stojí za to zapísať.

Pýtali sme sa Dr. Frankovej o jeho myšlienkach na najefektívnejšiu starostlivosť o pleť pre každého vo veku 20 rokov, hodnotu kozmetických postupov a jednu chybu pri starostlivosti o pleť, ktorú si myslí, že väčšina žien robí.

Ako ste sa dostali do kozmetického priestoru?

Vždy som sa chcela stať lekárom-I láska veda a myšlienka mať priamy vplyv na životy ľudíale vždy mala vzťah k umeniu, estetickému a kreatívnemu. Kozmetická dermatológia bola pre mňa mnohými spôsobmi. Moja matka, ktorá bola zdravotnou sestrou, sa snažila aj o dermatológiu. Cítila, že ľudia ignorujú fyzické sťažnosti, aby sa vyhli pravidelnému lekárovi, ale vždy chodili k dermatológovi, keby sa niečo ukázalo na koži, ktorú mohli vidieť. Navyše nikdy nevidel dermatológov v nemocnici. Keď to urobila, boli najviac oddýchnuté a najlepšie oblečené.

SÚVISIACE: 12 Celebrity zdieľajú svoje najlepšie tipy proti starnutiu

Ako ste prišli s konceptom vašej praxe?

Vedel som od začiatku, že som chcel byť v praxi pre seba a to je presne to, čo som urobil hneď po tréningu v roku 2000. Kozmetická dermatológia bola stále v plienkach. Ľudia si mysleli, že som blázon, aby som to šiel sám a zamerať sa len na túto špecializáciu. Aj dnes je väčšina praktík kombináciou všeobecnej chirurgickej a kozmetickej dermatológie, a to nielen kozmetiky. Bol som zameraný. Bola to moja vášeň a stále sa neustále prispôsobujem a mením, aby som poháňala rast a pokrok. Ak chcete niečo urobiť medicínsky, choďte kamkoľvek, kde to je všetko, čo praktizujú.

Ako ste zmenili krajinu, pokiaľ ide o dermatológiu a kozmetickú chirurgiu?

Verím, že som naozaj pomohol zmeniť spôsob, akým ľudia myslia o kozmetických vylepšeniach. Stigma “riskantných postupov” a “nadmernej márnosti” je príliš dlhá. To nie je moja prax alebo budúcnosť oživenia. Nejde o to, aby sme boli mladí alebo krásni per se, alebo o zmenu toho, kto sme. Ide o robenie vecí, ktoré maximalizujú to, čo nám bolo dané. Udržiavanie mladých atribútov, ako sa snažíme aj s našimi svalmi, vlasmi a nechtami a našou výživou. To, čo robím pre mnohých pacientov, je forma starostlivosti. Malé, časté úsilie spôsobuje veľké rozdiely a ide o údržbu, ako je výživa a cvičenie. Umenie hľadá kombináciu vecí a vykonáva ich spôsobom, ktorý je prístupný, zvládnuteľný a bez námahy. Bez modernej medicíny by väčšina našich teliesok nebola tak dlho prežila. Prečo by sme teda nemali používať nástroje a umenie modernej medicíny na udržanie zdravia, zdravia a krásy našej pokožky?

VIDEO: Dôverujte nám, skúšali sme to: mikrovlákno a botox

Ako sa staráš o svoju pleť? Moja rutina starostlivosti o pleť sa stala jednoduchšou a jednoduchšou. Menej je viac pre mňa doma topically. Naozaj sa spolieham na spánok, cvičenie, výživu a meditáciu, aby som udržal všetko moje telo vyzerajúce a dobre sa cíti, ale určite využívam minimálne invazívne nástroje, ktoré používam v mojej kancelárii, aby ma držali čo najlepšie.

Čo by ste odporučili ako jedinú najefektívnejšiu kozmetickú liečbu pre žeravú pokožku? Fraxel Dual laser. Nikto mladší ako 25 rokov nemôže využívať určitý stupeň tejto liečby. Je bezpečný, všestranný a pri použití v skúsených rukách je mimoriadne účinný. Odstraňuje poškodenie slnkom, vytvára a prestavuje kolagén, znižuje riziko bežného rakoviny kože a vyzerá skvele. Je to najcennejší nástroj v mojej praxi s 30 lasermi.

Čo je jedna chyba, ktorú väčšina žien robí, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, ktorú môžu ľahko opraviť?

Môžu mať tendenciu komplikovať alebo meniť režimy príliš často hľadajú ďalšiu najlepšiu vec. Starostlivosť o pleť a kozmetické ošetrenie vyžadujú konzistenciu. Nové nie je vždy lepšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 3 =

map