Dobré správy: Môžete piť alkohol a stále byť zdravý – podľa Hannah Bronfman

Instagram je plný dymu a zrkadiel, ale keď Hannah Bronfman uverejní telocvičňu Selfie a rýchlo ju vystrelil, keď jej miešal nápoj, hovorí to, ako to je. Prípadový bod: DJ, fitness nadšenci a zakladateľ HBFIT nedávno spolupracovali s Donom Juliom na vývoji nízkokalorických receptov s nízkym obsahom cukru, ktoré sa po vyčerpávajúcom tréningu zbavili hranice bez toho, aby zničili dosiahnutý pokrok. Tu Bronfman diskutuje o všetkom, od svojho fitspiration po pranie tváre pranie nikdy opustí domov bez-plus, ako urobiť jej obľúbený koktail. 

Aké sú vaše obľúbené triedy práve teraz?

Snažil som sa dostať späť do prevádzky. Ak bežím sám, nikto ma nezodpovedá, takže sa zastavím a kráčam. Prosperujem v komunite, takže som sa bavil do klubu Mile High Run. 

VIDEO: Skúste tento zdravý, lacný neskorý nočný snack

Pijete veľa?

Aby som bol úprimný, myslím. Vždy som sa zaoberal rovnováhou – nezaoberať jednu vec za druhú a nie byť extrémistom. Určite budem mať tequilu, keď sa v noci vrátim domov, a určite sa budem ešte zobudiť zajtra a pôjdem na horúcu jogu. Tieto dve veci sú ruka v ruke. Nie sú navzájom vylučujúce. Musíte sa potnét z týchto toxínov a odstrániť.

Ale máte skvelú pleť! Čo si umyješ tvárou po cvičení?

Čistiaci prostriedok na čistenie ($ 58; ahalife.com). Je to naozaj mierny exfoliant, ktorý zmieta celý make-up. A je to cestovná veľkosť!

Ste inšpiráciou pre vašich 390 000 ďalších stúpencov Instagramu. Kto je vaša #fitspo?

Žijem pre Serenu Williamsovú. Žijem za jej tehotenstvo. Všetko. 

Máte niekedy prestávky zo sociálnych médií? 

Ja sa niekedy vypneme, ale potom som sa ocitol (Instagram) Storying. Niekedy idem dni bez toho, aby som vysielal čokoľvek, čo je skvelé, pretože to nepreberá môj život. Som si istý, že ľudia si myslia: “Táto dievčina je na telefóne 24 hodín denne.” Ale naozaj, pravdepodobne vidíte dve minúty z 24-hodinového dňa.

SÚVISIACE: Hannah Bronfman spustil linku pre zdravú výživu

Aké rady by ste poskytli podnikateľom, ktorí sa usilujú?

Nemôžete prestať. Ak chcete niečo dosiahnuť, idete na zátarasy, ale musíte sa naučiť ako otočiť a preskúmať svoje možnosti. Nebuďte príliš blízko-minded, a nemyslite si, že tam je len jeden spôsob, ako sa dostať tam, kde chcete byť. Existuje tisíc spôsobov, ako sa tam dostať, a ak jedna cesta nefunguje, skúste druhú. Naučíte sa z vašich zlyhaní. Oči sú otvorené. Niekedy sú to čudné a nemyslíte si, že ich niekedy prekonáte, ale vy. Prebieha iba vpred.

tk
Zdvorilosť

Sgt. korenie

vyrába 1 koktail

prísady

1 1/2 oz Tequila Don Julio Blanco

2 oz čerstvej červenej papriky

1 oz čerstvej limetovej šťavy

Jednoduchý sirup 3/4 oz

1/2 lyžičky jalapeño šťavy

Smery

1. Zmiešajte všetky zložky v kokteilu s ľadom.

2. Dobre pretrepte a naliať ľad v márnici.

3. Ozdobte plátkom jalapeño.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 62 = 65

map