Dôkaz, že Ashley Graham KILLS to ako červená hlava

Tu je niekoľko správ pre vás na jeseň v pondelok: tento svet patrí Ashley Grahamovej a žijeme len v ňom. Tento úžasný model prelomil práve každú profesionálnu hranicu, ktorá dokazuje každému, že keď dievča má ambície a tvrdo pracuje, nie je nič, čo nedokáže urobiť. Nenávistníci môžu nenávidieť, Ashley Grahamová bude len vyhrať. A jej najnovšia krása fotografického výstrižku je dokonalým dôkazom toho, že Graham nie je nič iné ako víťaz.

Model vzal do Instagramu, aby predviedol niektoré z módy, ktoré si móda Unfiltered vzala na svoju poslednú emisiu. Povedzme, že ste ju nikdy predtým nevideli. “A oni povedali, že nejsem redakčná dievča ..”, označil jednu z fotografií Graham a je to asi náš obľúbený.

Ukazuje, že nosí skoro nič, iba červenú parochňu a lak na nechty. Jej bangin ‘telo stranou, Graham úplne odtiahne ten ohnivý odtieň vlasov. Spomenuli sme, že nie je nič, čo nemôže robiť ?! Dobre, urobili sme.

SÚVISIACE: Ashley Graham dala Med Blond vlasy o chvíľu

A povedali, že nejsem redakčná dievča Sneak peek z môjho @fashionunfiltered príbeh uvoľňovania Mon! | #slay #beautybeyondsize

Fotografie zverejnená spoločnosťou. (@ Theashleygraham)

Hlavnými mudrci za vrahom sú kaderníctvo Romina Manenti a nechtový umelec Honey. Makeupový umelec Vincent Oquendo použil v spoločnosti Anais len Marc Jacobsovu červenú ružu.

Zvyšok je všetko Graham, prirodzene. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map