Dôležitý dôvod, prečo vidíte srdcia po celom Instagram

Pri ďalšom otvorení aplikácie Instagram vložte do nej malé srdce. Prostredníctvom uverejnenia obrázka tvaru, či už je to kreslené na ruke s rúžom alebo šité na košeľu ako náplasť, môžete pomôcť zvýšiť povedomie o boji proti sebevražde a depresii a zároveň profitovať z programov, ktoré podporujú túto príčinu.

Nazýva sa kampaň #sayiloveyou a bola vytvorená nadáciou Dr. Brandt Foundation, ktorá sa snaží podporovať rozhovory o duševných ochoreniach a podporovať tých, ktorí sú postihnutí samovraždou, depresiou a tiež inými poruchami nálady. Bola založená na počesť Dr. Fredrica Brandta, ktorý sa počas celého svojho života tiež potýkal s depresiou.

Na 9/14 sa pripravte na spojenie nášho boja proti sebevražde a depresii. Darujeme 1 dolár za každý obrázok červeného srdca, ktorý uverejníte v mesiaci september. Spoločne môžeme urobiť zmenu! #sayiloveyou ❤️

Príspevok zdieľaný dr. brandt Skincare (@ drbrandt) dňa

SÚVISIACE: Jennifer Aniston chce, aby ste uprednostnili sebaobranu

Objasnenie mesiaca informovanosti o prevencii proti samovraždám, účasť na kampani je jednoduché a môže skutočne pomôcť ľuďom v núdzi. Ak sa chcete zúčastniť, všetko, čo musíte urobiť, je poslať obrázok srdca na Instagram pomocou #sayiloveyou hashtag. Potom označte @drbrandt, ako aj ďalších troch ľudí a požiadajte ich, aby pokračovali vo svojej správe na vlastný účet.

VIDEO: Najlepšie Drugstore Kozmetické výrobky, podľa V štýle Editors

Pre každé srdce, ktoré bolo uverejnené s vyššie uvedenými kritériami, daruje Dr. Brandt Foundation 1 dolár a až 100 000 dolárov na špecifickú prevenciu proti samovraždám, ktorú organizácia podporuje. Patrí sem projekt The Trevor, Spoločenské prechádzky mimo tmy a FISP.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − = 75

map