E.L.F. Kozmetika vám dala hlavný dôvod byť nadšený na jeseň

Kratšie dni a koniec leta piatky v práci sú len niektoré z dôvodov, prečo koniec leta vždy cíti trpko sladké. Tento rok však existuje strieborná podšívka z e.l.f. kozmetika.

Značka oznámila na svojom Twitter konte v nedeľu, že uvoľní nový produkt každý deň za celý mesiac september. Áno, čítate toto právo.

Správajte celý mesiac spustenia z dôvodov, prečo e.l.f. naďalej dokazujú, že existujú výnimky z vecí, ktoré znie príliš dobre, aby boli pravdivé. e.l.f. je vždy našou značkou na farmách vďaka svojej širokej škále farieb a inovatívnym produktom, ktoré všetko prichádzajú v kratšom ako typickom bezšnúrovom poplatku na vašu kreditnú kartu.

SÚVISIACE ČÍSLO: 10 Rúžov, ktoré potrebujete toto pád

Zatiaľ čo e.l.f. drží všetky podrobnosti pod zábaly (ako to, čo všetky nové výrobky sú), trápili pár vecí, ktoré môžete očakávať. Budete môcť vyzdvihnúť nové vydania svojej obľúbenej e-mailovej adresy e.f. výrobky ako očné tiene a rúže, okrem mnohých prvých pre značku vrátane penivé bublina masku, zvýraznenie duo huba a silikónové make-up huba, aby sme vymenovali niekoľko.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Môžete získať všetky nové preteky na stránkach elfcosmetics.com počnúc 1. septembrom, ktoré, ak ste prekvapení nad novinkou, je len pár dní ďaleko.

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − = 50

map