Emma Stone sa pokúsila o masku na všetky prírodné pery, takže sme to taky urobili

Nie sú to len nevesty, ktoré sa vystrašia z masiek na kolagénové pery. Sú to najobľúbenejšie produkty svadobnej krásy na platforme, ale my ostatní nie sú ktorí sa chceli oženiť, milujú ich za svoj vlastný potenciál, ale ešte viac tým, ako sa plodia, hydratujú a vyživujú si naše pery. A zatiaľ čo tam sú nespočetné množstvo verzii, jeden sa dostal na cestách testovaný niektorými z najväčších hviezd v Hollywoode spolu s najvýznamnejšími blogermi.

KNC krása masky na pery (25 dolárov za 5, kncbeauty.com) sú vyrobené z gél-ako textílie, ktorú poznáte a milujete a sú tvarované ako nadmerné ploché pery. Ale ešte zaujímavejšie ako kolagén, s ktorým sú infúzie? Sú to úplne prirodzené a prvá verzia.

TK
Zdvorilosť

Vytvorila Kristen Noel Crawley, veľvyslankyňa Dior a milovník krásy, cítila potrebu vytvoriť prirodzenú masku na pery, keď si uvedomila, že úplne chýba v kategórii produktov. Po dvoch rokoch testovania sa začala maska ​​KNC Lip Mask. Je to celkový zoznam zložiek zložený z vody, glycerínu, kolagénu, ružového kvetu, vitamínu E, horkého extraktu z čerešne a kyseliny hyalurónovej. Podľa zakladateľa, čo mu dáva plumpingovú silu, je kombináciou uber-hydratujúcej kyseliny hyalurónovej a horkého čerešňového extraktu.

SÚVISIACE: Paleta Mini Makeup V štýleDigitálny editor krásy prisahá

A od svojho založenia, značka jedného produktu získala ocenenie celebrít, o ktorých sa dá len snívať. Kim Kardashian debutoval o produkte na Instagram, zatiaľ čo bloggerka životného štýlu Emily Schumana z Cupcakes a Cashmere uistil, že dokumentuje jej skúšku.

Ale jeden z najväčších momentov pre značku doteraz, povedal Crawley, je určitý La La Land hviezda jej dal víru. “Pre nás bol jeden super veľký moment, keď Emma Stone nosila masky na pery pred Zlatým glóbusom. To bolo pre nás obrovský okamih a myslím, že ľudia a ženy myslia na túto časť vašej krásy, ktorá sa pripravuje na váš veľký deň, alebo veľký deň. “

Niektorí hovoria, že krása je bolesť, iní hovoria, že je to smiešne! A tak sa pripravuje na #goldenglobes s touto veselou ľudskou bytosťou! #koreanskincaresilliness

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Goodwin (@ rachelgoodwinmakeup)

VIDEO: Najhorúcejšie trendy rúk v priebehu desaťročí

A nie je náhoda, že všetci urobili fotky, ktoré testovali masky. Sme radšej, ak výrobok skutočne funguje, ale žijeme aj v deň a vek, keď fotogénne balenie – tzn. vyzerá dobre vo vašom krmivu – je blízko. “Je to úplne Instagramovateľné,” hovorí zakladateľ. “O tom som ani nepomyslel, keď som vytváral produkt. Ľudia chcú so sebou vziať selfie. Keď vyvíjame nové produkty, mám rád: “Je to samo sebe hodné?” To si ľudia chcú vyskúšať a kliknúť na obrázok. V dnešnom svete je to tak neodmysliteľné. “

TÝM SÚVISIACE: Vyskúšali sme masku tváre na vodný melón s zoznamom očakávaní 5000 osôb

S túžbou dostať sa do dobrého obrazu Instagram a túžbou po hladkých, plodných a zvlhčujúcich perách sme dali bzučanie okolo masiek záber. Namočený v sére, hustý gélový materiál, perfektne zafarbený v tisícročnom ružovom, sa mieša cez vaše pery. Ponecháte ich asi 20 minút a nechajte vzorec namočiť do pokožky. Crawley hovorí, že by ste mohli cítiť mierny ticho a my sme to urobili, ale nebolo to bolestivé alebo nepohodlné.

Keď sme to odlúpli, naše pery vyzerali jemne plné a minimálne plné, ale rozhodne hydratované.

Takže čo bude ďalej pre KNC Beauty? Rovnako ako jeho hit OG, Crawley škádlil nový prírastok bude mať rovnaký potenciál sociálnych médií. Nebojte sa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 73

map