Červená rúž: Scary, ale tiež naozaj freaking Cool

Červená rúž zostáva na pristávacej dráhe, najmä v tejto sezóne počas výstavy Giles v Londýne a Emanuela Ungara v Paríži. Zatiaľ čo modely vyzerali šikovne – a Instagrams dokonca chicer – to nie je každodenný vzhľad, ktorý sa väčšina z nás môže nosiť. Alebo v noci pohľad.

Krásne @ KendallJenner chodí v Londýne dnes v Londýne @guineapiggiles! #Giles #LFW # KendallonheKatwalk #proudmama

Fotografia odoslaná @krisjennerom

Rýchle nadšenec sám, som si istý, že budem môcť vytiahnuť tento trend s ľahkosťou. Mám niekoľko hnedých a hlboko purpurových odtieňov, ktoré milujem, a pomyslel som si, že o niečo viac intenzity by nebolo veľa. Je pravda, že nákup tuby nebol vysoký na mojom zozname to-dos, ale po obdržaní Lime Crime Black Velvet lesk na pery ($ 20; nastygal.com) od priateľa ako darček, dal som to vír jeden piatok večer. Myslel som si, že by to vypustil nebezpečné sofistikované vibrácie, ale chlapec, bol som zlý.

Po prvotnej aplikácii som vedel, že nemôžem opustiť dom. Moji priatelia sa rýchlo dohodli a v priebehu niekoľkých sekúnd som ich zničil. Znepokojujúce, viem. Po tejto šokujúcej udalosti trvalo mesiac, kým som sa dostal späť na koni. Tentokrát som nosila rúž v priebehu dňa … do práce. Bol som vo všetkých čiernych a aby som bol úprimný, cítil som sa v pohode. Experimentovanie s extrémnejšou módnou a krásou voľbou mi prináša jednoduchšie počas dňa, takže nebolo prekvapujúce, že som sa cítil viac v pohode v podnikovej kancelárii, ako pri náhodných nápojoch s priateľmi. Je prekvapujúce, že nikto nič nepovedal! Okrem niekoľkých dospievajúcich dievčat v metre.

Moji spolupracovníci súhlasili s tým, že keď som vyzeral šikovne, všetok môj čierny súbor vyvrcholil viac gothov, než s rizikovým príjemcom. Len o týždeň som bol pripravený na tréning. Nadmerne posadnutý vytiahnutím monochromatického bieleho vzhľadu sofistikovaným, neformálnym spôsobom, som spároval biele džínsy Adidas Superstars s biele džínsy, fuzzy, orezaný sveter a vy ste to uhádli, čierna rúž. Výsledky hovoria samy osebe, úprimne. Nakoniec som našiel perfektné oblečenie na párenie s čiernym rúžom.

Zatiaľ čo som mal dobrý čas experimentovať s týmto odtieňom a bude mať na sebe opäť čoskoro, určite nie som priekopník môjho go-to maroons a tmavé fialové odtiene jeden. Ak máte väčšie pohodlie pri kývaní pekného oxbloodového odtieňa na jar (áno, môžete), tu sú moje najobľúbenejšie.

Maroon

čierna lipstick 1.jpg

Smashbox byť legendárny dlho-nosiť lak na pery v Bordeaux, 24 dolárov; sephora.com
NYX Butter Rúž v Maroon, 5,99 dolárov; target.com
NARS Odvážna ružica v Bette, $ 32; sephora.com

 

Tmavofialová

hlboký purple.jpg

Revlon Super Lustrous Creme Lipstick vo Va Va Violet, 8,79 dolárov; walgreens.com
M · A · C Lipstick v hriechu, 16 dolárov; macys.com
Chanel Rouge Coco Ultra hydratačná farba pery v 456 Erik, 36 dolárov; chanel.com

 

čierna

black.jpg

Obsessive Compulsive Cosmetics Matte Lip Tar v Tarred, $ 18; occmakeup.com
Lime Crime Velvet Skin Skins in Black Velvet, 20 dolárov; nastygal.com
Make Up For Ever Rouge Umelec Intenzívny v Satin Black, $ 20; sephora.com

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map