Červené a ružové očné make-up sa pokúsiť, pretože doslova každý nosí to

červená/Pink Eye Makeup Trend - LEAD
Randy Brooke / WireImage

Victoria Moorhouse

19. septembra 2016 @ 14.15 hod

Čo je najpoužívanejšia farba v palete očných tieňov? Môžem sa staviť, že je to pravdepodobne mäkká hnedá, bronzová alebo čokoľvek, čo patrí do kategórie “neutrálne”. Tmavo fialová a kovová zelená? Áno, boli sa dotkol, ale červená? Je pravdepodobné, že je to takmer nové, zatiaľ čo ružové majú len trochu viac času na hranie. No, ak ste sledovali trendy celebrít krásy alebo dokonca dráhu, viete, že nosenie ružových očných produktov (či už je to ružová alebo červená) je skutočná vec.

Lucy Haleová bola chytená na ňu – prekvapivo, ak sa nás pýtate. Kylie Jennerová BFF Jordyn Woodsová to urobila s kočičím okom na jej spodnej línii, zatiaľ čo Kim K. W. urobil rozmazaný červený nádych. 

A potom je tu celá show Anna Sui NYFW, kde všetky modely (vrátane Belly a Gigi Hadid) kráčali po pristávacej dráhe s brilantným make-upom červených očí a ružovými poutkami. Bezpečné nazývať to trend, správne? 

Vykopávame to, hovorili sme o tom, ako získať vzhľad, a teraz vám ukážeme produkty, ktoré môžete získať, aby ste to urobili. Pozrite sa na niekoľko červených a ružových očných produktov, o ktorých viete, nižšie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − 10 =

map