Šesťdesiat sekúnd so Stellou Maxwell a sme získali všetky tajomstvá krásy

Ak ste videli fotky z výstava Tommyho Hilfigera z Gigiho Hadida minulý piatok, už viete, že to bola hviezda-power show, a preč dráhu. V prednej časti sme videli celebrity ako T.Swift, jej priateľka Martha Hunt, spolu s Yolandou Hadidovou, pre všetkých Skutočné ženy v domácnosti Fanúšikovia. Na pristávacej dráhe sme mali Gigiho Hadida, ktorý sa zúčastnil prehliadky, jej priateľky Hailey Baldwin, Taylor Hill, Imaan Hammam a dôvod, prečo vám teraz píšeme, Victoria’s Secret Angel, Stella Maxwell. 

Bol som v zákulisí v Tommy a mal šťastie, že vidím vlasy a makeup magic sa stalo pred karnevalom. Legendárny make-up artist Pat McGrath a CoverGirl vytvorili spoľahlivo svieži a minimálny vzhľad make-upu, zatiaľ čo vlasy boli zamerané na zvýšenie prirodzenej štruktúry každého jednotlivého modelu. Dostal som frizz? Kaderník Eugene Souleiman ti dal ešte viac – a ja som do toho. 

A zatiaľ čo Stella Maxwell dostala svoje vlasy zdokonalené (alebo ne-zdokonalené?), Bol som schopný zachytiť 60 sekúnd s ňou chatovať všetko, čo krása. 

Stručne povedané, Stella má TIPS! 

Prvá vec, ktorú som musel vedieť, bolo jej obľúbený čistiaci prostriedok, ktorý by mohol použiť, keď naozaj chce vziať všetko jej make-up (zostaňte naladení na viac modelových tipov na to!) A jej nutnosťou bolo kultovo obľúbený produkt, m MYING skúsiť. “Naozaj sa mi páči Bioderma, naozaj sa mi rada vymýva tvár ako každú noc,” povedala mi. 

@tommyhilfiger #NYFW ďakujem! @patmcgrathreal @ eugenesouleiman ����✨ – štýl #karltempler

Fotografia uverejnená spoločnosťou Stella! (@stellamaxwell) dňa

SÚVISIACE S KRAJINOU: Stuhy na vlasy od Kaleyho Cuoca Obdarujte sa od nás

Čo sa týka rutiny starostlivosti o pleť. Je to dosť jednoduché, ale znova, ona má #genius návrhy produktov. “Snažím sa jednoducho, viete, uistite sa, že umyť svoju tvár ráno a v noci, než spím,” hovorí mi o jej rutine. “Používam veľa Kate Somervilleovej. Mal som s ňou tvár a veľmi sa mi to páčilo. Vzal som si niektoré z jej produktov a oni sú naozaj dobrí. ” 

Ale tá vec, ktorá ma najviac nadchla, bola jej návrh na ošetrenie na mieste, pretože mám rád nulový čas na zits. A keďže sa domnieva, že má dokonca návrh, supermodelky nemajú čas ani pre nich. 

Stella mi povedala, že to, čo sušené mlieko Mario Badescu (17 dolárov, nordstrom.com) – viete, ružové riešenie v tejto slávnej sklenenej fľaši – je “úžasné, ak máte miesto”. 

A ak ste hore na ešte viac tipov krásy VS Angel, uistite sa, že ste vyzdvihnúť červenú rúž. 

SÚVISIACE S STIAHNUTIE: Stella Maxwell má Messy Bun a lesk na pery Pozrite sa na Lock

“Mám rád hlboké víno červené,” hovorí Stella o svojom rúžovom odtieňoch. “Myslím, že je to dosť sexy, ak sa hodím v noci – a ľahko.” 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 11

map