Existujú nejaké výhody v používaní fitness parného kúpeľa v posilňovni?

Je pravdepodobné, že ste boli v telocvični a v zadnom rohu v blízkosti sprchy si všimli parný kúpeľ. A pokiaľ nie ste pravidelný návštevník kúpeľov, alebo budete mať dostatok času na vychladnutie v šatni po spinovaní, je tu tiež šanca, že ste nikdy nedali druhý pohľad. Ale vzhľadom na toľko telocvičních zariadení, wellness zariadení a kúpeľov, ktoré majú ako vybavenie, musí existovať dôvod, prečo prijímajú priestor na mieste, ktoré by mohlo vždy používajte viac trenažérov okolo šesť hodín spěchu, vpravo?

Je tu výhoda, keď vstúpite do parného kúpeľa po už nahromadenom stretnutí horúcej jogy, inak než len relaxovať a dávať vám šancu uvoľniť sa a možno staňte sa stále vo vašich myšlienkach?

Podľa trénera Equinox Tier X Matt Delaney, liečba sami na niekoľko minút vysokého temps v parnej miestnosti by mohla pomôcť zlepšiť krvný obeh a znížiť krvný tlak tým, že spôsobí vaše krvné cievy expandovať. “Okrem toho teplo môže pomôcť uvoľniť svaly a zvýšenie krvného obehu môže zvýšiť zápalovú reakciu tela po cvičení, čo vám pomôže zotaviť sa rýchlejšie.”

Ak ste zažili takú bolesť, ktorá môže spôsobiť 45-minútové štrbiny a kardio, mohlo by to znieť celkom dobre. Možno ste už naplnili svoje žabky vo vrecku. Takže áno, existuje dôvod, prečo vaša telocvičňa ušetrila priestor v šatni. 

SÚVISIACE: 7 Essentials Všetci Joga nováčikovia potrebujú v taške

Pamätajte však, že parná miestnosť nie je miestom, kde by ste si priniesli knihu a chlpali po dlhú dobu. Ak ste novým liekom, Delaney odporúča začať s maximálne 10 minútami a potom sa zvyšovať odtiaľ. Napriek tomu budete chcieť urobiť nevyhnutné opatrenia, aby ste sa uistili, že je to čo najbezpečnejšie. Vysoké tempo a vlhkosť môžu byť desivé. 

“Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti po skončení tréningu, bude intenzita vášho tréningu,” hovorí Delaney. “Vysoká intenzita cvičení má tendenciu zvýšiť potenie, čo by mohlo zvýšiť riziko dehydratácie, takže si môžete piť veľa tekutín pred, počas a po, “hovorí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map