Face-Ates: Je to ako Pilates, ale pre tvár

Rovnako ako intenzívna pilatesová relácia (nakoniec) vás opustí s prísnejšou, tónovanejšou postavou, facialates, nová liečba vyvinutá majstrom facialistom Stalina Glotom v New Yorku Haven Spa bola navrhnutá s podobným účinkom pre vašu pokožku. Zvážte to ako šťastné médium medzi masáž hlbokých tkanív a enzýmovou kôrou. Liečba začína aplikáciou ošetrení založených na ovocných enzýmoch, ktoré sa aktivujú otáčaním chladných a teplých kompresí, pričom medzi nimi prebieha intenzívna svalová práca. “Začal som skúmať, ako pilates tiahne vaše svaly a začal vyvíjať podobné akcie pre tvár,” vysvetľuje. “To pomáha s lymfodrenážou, zníženým nadýchaním a posilňovaním svalov, ktoré sa dostali” ospalé “.” S pohybmi od intenzívnych úderov, ktoré formujú a obrysujú vašu čeľusť, k rýchlym pohybom, ktoré napodobňujú jeden z piatich OA ktorý sa používa pri pokuse o dosiahnutie alternatívneho rozmeru, Glot vytiahne svaly smerom nahor, aby vytvorili okamžitý zdvihnutý vzhľad a znovu aktivovali tie, ktoré už nejaký čas spali.

SÚVISIACE: Ako často by ste mali byť tváre?

“Je to niečo, akoby som sochár a ty si hlina,” vysvetľuje, keď spustila vízie Demi Moore duch pre ostatných z nás. “Pracujem s mojimi rukami, aby som svaly vytvaroval a skrútil, aby zostali štruktúrované a začali znovu pracovať.” Svaly okolo oblasti čeľuste a krku potrebujú mimoriadnu pozornosť, pretože majú tendenciu byť neaktívne, čo môže v konečnom dôsledku viesť k takémuto “krepčenému vzhľadu”. Liečba funguje tak pre mladú, ako aj pre zrelú pleť, a hneď po liečbe vychádzate s pevnejším a jasnejším vzhľadom. Počas troch nasledujúcich dní pocítite, že sa svaly stávajú pevnejšími – nie je potrebné naložiť na zvlhčovač, čo len znamená, že tvár funguje. “Ľudia odchádzajú v uvoľnenom stave, ale mám niekoľko klientov, ktorí sa hneď po zrkadle pozerajú a hovoria:” Kde sú moje vrásky? Kde sú moje výrazy? “Dodáva. Stačí povedať, že naša viera je taká pevná, ako dúfame, že naša pleť bude nasledovať po hodinu dlhej relácii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map