Farba očných tieňov Oldie-But-Goodie by ste mali začať nosiť

šampanské Eyeshadow - Lead 2016
Zdvorilosť

Erin Lukas

22. júna 2016 @ 16:00

Zdá sa, že pokaždé, keď blikajú, je tu nový trend make-upu mať aby to vyskúšalo, ale nie je nič zlého, ak sa vrátite späť k základom raz za čas. Jedným takým produktom, ktorý našim oko získal, je šampanské očné tiene. Tmavošedý neutrálny odtieň má trvalé miesto v našich make-up taškách kvôli jeho všestrannosti a je to všeobecne lichotivé. “Šampanské má neutrálny chladný podtón, ktorý je lahodný pre takmer akúkoľvek farbu kože. Pomáha nastaviť akékoľvek iné zavedené farby, ktoré by sa mohli stretnúť, “vysvetľuje vlasy a make-up artist Abraham Sprinkle v New Yorku.

Nazvite to hnacou silou, ale teraz, keď začíname odvrátiť od šikovných líca, jemný odtieň na očné tiene je len mäkký dotyk, ktorý naša rutina na make-up potrebuje. “S minulými trendmi silného strobovania a kontúrovania. Myslím, že ženy chcú lahodnejšiu možnosť, “hovorí Sprinkle. “Keďže padá do neutrálnej základne, je to univerzálne. V závislosti od toho, s čím spárujete, bude to len kompliment konečné výsledky a funguje dobre ako prechod farbu. Je to porovnateľné s béžovou farbou v domácom interiéri. “

Ste pripravený vyskočiť nový šampanský odtieň? Čítajte ďalej pre našich päť obľúbených. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 4 = 8

map