Farby, ktoré by ste mali maľovať vaše nechty, by mali byť napísané na hviezdach

astrológia Mani LEAD
Getty Images; Time Inc. Digitálne štúdiá

Erin Lukas

17. marca 2016 @ 8:00 hod

Koľkokrát ste sa ocitli v kaderníckom salóne stojacom pred stenou leštenia od podlahy až k stropu, keď diskutujete o tom, či nechať nechty nechať malinko-béžovo alebo béžovo-ružovo? Získali sme to: dve farby sú úplne odlišné a rozhodovanie o lesku je niečo, čo by sa nemalo brať ľahko. Rovnako ako to, ako sa rozhodujeme o tom, že nosíme odvážny alebo neutrálny pery, farby, ktoré sme si vybrali na farbu našich nechtov, odrážajú našu náladu.

Ale ak, ako vyberáme farby, nie je v skutočnosti taká spontánna, ako sa zdá, ale je skôr zapísaná do hviezd? Podľa inscenácie astronómov a farebných expertov Rose Theodory, ktorá je súčasťou salónu Enamel Diction, sú odtiene, na ktoré sme priťahovaní, skutočne diktované našim astrologickým znamením a schopnosťou vyvrátiť všetko od zlého náladu až po úzkosť.

SPOJENÉ: Kozmetické výrobky založené na vašom hviezdnom znamení

Farebný astrologický balík ponúkaný salónom začína s čítaním farebnej škály od Theodory, ktorá analyzuje odtieň klienta na základe toho, čo sa v súčasnosti deje v slnečných znameniach, a položením niekoľkých otázok o ich pocitoch a posledných skúsenostiach s konkrétnymi odtiene. Theodora potom napíše farebnú tabuľku, ktorá zhrnie diskusiu spolu s návrhmi na umenie nail.

Ak chcete odštartovať začiatok jari, V štýle obrátila sa na Theodoru, aby si vyžiadala odporúčania farby na nechty pre každé znamenie zverokruhu na základe toho, čo je v hviezdach pre nadchádzajúcu sezónu. Čítajte ďalej, ak chcete zistiť farbu jarnej energie, aby ste sa pokúsili o ďalšiu manikúru.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 84

map