Farebné riasy sú tajomstvom, aby vaše oči Pop

Či sa šílenstvo rodí z krasovej trendy morskej panny alebo nie, na tom nezáleží. Čo je dôležité je, že farebné umelé riasy a farebné rozšírenie rias sú tajomstvom, aby vaše oči pop.

Myslíš, že som blázon? Úprimne povedané, keď som prvýkrát videl ten trend, ktorý dominuje internetu, nebol som tak presvedčený, že by som niekedy chcel pridať do dieťaťa fialové chĺpky alebo dúhové farby do mojej línie. Ale ako sa ukáže, okrem toho, že je fotografická optika, môžu urobiť veľa pre váš vzhľad – možno ešte viac ako vaša štandardná rúška maskary.

SÚVISIACE: Ako nosiť farebné riasenky pre každú farbu očí

Expertný šľachák celebrít a zakladateľ Envious Lashes, Clementina Richardsonová, ich práve uviedli do svojho štúdia ponúkajúceho tento mesiac a už získali ohromne pozitívnu odpoveď. “Výhodou # 1 na získanie farebných rias je, že sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu prirodzenú farbu očí a tvar vašich očí dokonca ešte viac ako tradičné rozšírenie ramien,” hovorí nám. “Farebné riasy vám tiež pomôžu vyjadriť svoju individualitu, jemné oči farby vytvárajú flirtier, sexy vzhľad.”

Naše morské riasy prišli ☺. Zastavte sa a dovoľte nám prispôsobiť si vzhľad! ������ #purple # ombre # volumelashes

Príspevok zdieľaný odborníkom Celebrity Eyelash Expert (@enviouslashes)

Zatiaľ čo sa môžete rozhodnúť pre akúkoľvek farbu, ktorú chcete, a percento farebných ševných ševiek štandardných čiernych rias sa aplikuje, a dokonca prispôsobiť pestrofarebný vzhľad, ďalším prístupom je vybrať spôsob, ktorý zvýši vaše prirodzené farby očí. 

SÚVISIACE: Hillary Clinton vynaložil 600 hodín na jej rutinné krásy v roku 2016

Mermaid ťahá v Purple Reign Ombré ��. Prejdite prstom ����. #trending # trendy # purplehair #purple # loshes #lashextenzia #longisland #longislandlashes # bestlashes # umelec # nomakeup # greeneyes # almondeyes # nádherný # pekný # lashesnyc

Príspevok zdieľaný odborníkom Celebrity Eyelash Expert (@enviouslashes)

“Napríklad fialová zelené oči sa javia oveľa intenzívnejšie a dobre fungujú aj na hnedých oči, aby vytvorili ilúziu väčších očí,” vysvetľuje Richardson. “Zelená pracuje najlepšie spárovaná s oranžovými očami pre krásne umývanie farieb, zatiaľ čo modrá dievčatá s modrými očami majú väčší vplyv a tiež prinášajú prirodzenú krásu hnedých očí.

Takže ak máte modré oči a rozhodnete sa, že ich chcete ešte viac vyskočiť, štylista v Richardsonovom salóne bude aplikovať 20 percent umelých rias čierne a potom 60 percent modrej.

VIDEO: 5 z najdrahších tvárí vonku

Pravdepodobne budete aj v štúdiu trochu dlhšie ako obvykle. “Na rozdiel od uplatňovania tradície čiernych rias, farebné riasy si vyžadujú trochu viac myslenia o umiestnení a tvorivosti,” poznamenáva. “Vytváranie symetrie oboch očí je dôležité, je to umenie, a preto povieme našim klientom, aby umožnili ďalších 30 minút na farebnú službu biča.”

Ak nie ste pripravení na záväzok, že prinášajú rozšírenie rias, môžete vyskúšať lepiace falošné alebo dokonca farebné riasenky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 84

map