Geode Nail Art prináša vaše krištáľové obsedenie na dosah ruky

Krištáľovo nabitý životný štýl je skutočná vec, stačí sa spýtať Spencera Pratta. Či si kúpite do dobrých vibrácií, ktoré sú spojené s vašim kúskom ružového kremeňa (poznámka autora: Mám kus ametystu, ktorý sedí na stole a stále čakám na to, aby som sa stal menej bláznivým), nie je to popieranie energia, ktorú čokoľvek vkryje, má v oblasti krásy. Liečivé kryštály sa začali objavovať v starostlivosti o pleť, laky na nechty a dokonca zaručili celú liečbu. Samozrejme, ďalším logickým krokom by bolo začlenenie ich do umenia.

To je to, čo manikér Taylor Johnson, a.k.a. TaylorNailedIt na Instagram, čo vedie k nádhernej geode-inšpiroval Mani vyššie. Existujú dva spôsoby, ako nechať vyzerať: v prípade Taylora sa vrstvila niekoľko sivých a fialových farieb nechtov, napodobňujúca prirodzený vzhľad geode, a potom vystihla efekt s hrstkou kryštálov koncentrovaných v strede nechtu.

SPRÁVA: Spencer Pratt je Guru pre starostlivosť o pleť, o ktorom ste nikdy nepotrebovali

Druhá metóda zahŕňa aplikáciu viacerých vrstiev buď gélu alebo bežného laku na nechty, a potom pomocou elektrického súboru na odhalenie geodového vzoru, ako je uvedené v nižšie uvedenom videu.

#geodenails

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Jessica (@ jessnails_) dňa

Nie je to práve tá najvhodnejšia technika, je to určite očarujúce sledovanie – nebolo to tak okouzlené, lebo sme otvorili skutočný geode, kladivo v ruke pred desiatimi rokmi.

VIDEO: Ako zvládnuť videnie Stars Manikúra

Ak je pomalé odhalenie vašou vecou, ​​uistite sa, že ukážte svoje manikúrne video alebo obrázky vzhľadu kvôli jasnosti. Dostaňte sa do hashtag #GeodeNails a nechajte sledovanie začať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map