Glossier práve spustil riešenie vašich breakouts

Existuje nekonečno duoov viac ikonické ako akné a citlivá pokožka. Kombinácia temperamentnej pleti a chronických záchvatov (či už máte za úlohu whiteheads, cysty alebo čiernu hlavu) umožňuje nájsť produkt, ktorý ošetruje škvrny bez dráždivosti pokožky, cítiť sa beznádejná. Môžete rýchlo udržiavať karty o tom, aké aktívne zložky je potrebné sa vyhnúť, spolu s tým, aké produkty sa úplne držia mimo vašej medicínskej skrinky.

Až do konca dvadsiateho storočia som bol jedným z tých nepríjemných ľudí s jasnou pokožkou, ktorých rutina na starostlivosť o pokožku pozostávala len z čistiaceho prostriedku, zvlhčovača a SPF. To sa zmenilo, keď som začal trpieť hormonálnymi záchvatmi na mojom čeľusti, ktoré boli imúnne proti akémukoľvek boju proti akné, ktorý som skúšal.

SÚVISIACE: Ako odstrániť suchú zimnú pokožku

Na vrchole mojej akné boje, moja koža je tiež citlivé, čo viedlo k mne dráždiť peklo z nej od testovania akejkoľvek akejkoľvek formy topickej liečby, ako je predpísané spironolakton (lieky na krvný tlak, ktorý sa používa off-label pre hormonálne akné ) môj dermatológ.

Jeden produkt, s ktorým som nikdy neporiadal, je exfoliátor. Samozrejme, odstránenie pokožky z mŕtvych buniek môže pomôcť zmierniť výpadky, ale moja citlivá pleť začína vyrážať len premýšľaním o hrubom, fyzickom exfoliátorovi, ktorý si trením na moju tvár,.

Dnes Glossier práve zmenil hru na exfoliáciu-fóbie všade. Kultová obľúbená milovníčka krásy internetovej krásy sú posadnuté svojou minimalistickou a každodennou starostlivosťou o pleť a výrobky na make-up balené vo vysoko gramážnych obaloch spustili Solution, exfoliáciu perfektnej pokožky, ktorá sa zameriava na akné a sčervenanie.

VIDEO: 5 produktov, ktoré pomáhajú zinkovať pokožku

Riešenie je kvapalný vzorec, ktorý je poháňaný chemickými exfoliátormi, a nie hrubými fyzikálnymi. Mliečne a glykolové kyseliny sú dve AHA, ktoré znižujú akné, tmavé škvrny a rozjasňujú pokožku, aby zlepšili tón a textúru. Kyselina salicylová je BHA, ktorá minimalizuje a zabraňuje vzniku škvŕn tým, že odlupuje póry tým, že rozbije ropné väzby, ktoré spôsobia uviaznutie mŕtvych buniek na koži. Štvrtá kyselina PHA, glukonolaktón, exfoliuje pri kondicionovaní a hydratácii. Upokojujúca zmes aloe, glycerínu a niacínamidu zaokrúhli zložky, aby pokožka bola pokojná.

lesklejšie Solution Exfoliating Skin Perfector
Zdvorilosť
lesklejšie
$ Otvorená 24

NAKUPUJ TERAZ

Moje hormonálne akné sa objavilo vďaka spironolaktónu, ale tmavé škvrny, ktoré zostali, slúžia ako pripomienka. Stále som dostal zvláštnu biela hlavu po týždňoch extrémneho stresu alebo z mojich mastných rany, ktoré mi neustále pasú na čelo. Aj keď som vždy dodržiaval prísne opatrenia na exfoliáciu v rutine starostlivosti o pleť, keď mi Glossier v decembri oslovil, aby som zistil, či by som mal záujem o testovanie riešenia, jeho jedinečný vzorec ma presvedčil, aby som výrobok dal iný záber.

Keďže moja koža je citlivá, integroval som riešenie do mojich nočných procedúr starostlivosti o pleť každý druhý deň. Po očistení a pred aplikáciou svojho anti-starnutia séra a zvlhčovača, stlačujem bavlnenú podložku (balenia, ktorú Glosier tiež dnes pohodlne spustila) na vrchu dávkovača fľaše a spustite namočenú podložku po celej tvári.

lesklejšie Cotton Rounds
Zdvorilosť
lesklejšie
$ 4

NAKUPUJ TERAZ

Po prvom použití riešenia sa moja T-zóna takmer okamžite cítila – a vyzerala menej mastná. Pri ďalšom používaní stredný deň lesk, ktorý zvyčajne spôsobuje, že môj korektor oxiduje, je takmer neexistujúci. Takisto došlo k poklesu počtu náhodných bielych hlavičiek, ktoré som dostal na čelo a okolo úst. Ale osobne som videl som najväčšie zlepšenie tmavých škvŕn na dolnej časti tváre z minulých hormonálnych výpadov. Po mesiaci používania riešenia sú ľahšie a nepotrebujem úplný pokryvník, ktorý by ich už mohol zakryť. V skutočnosti nemám pocit, že je potrebné skôr, ako sa rýchlo dostanú do boda, potápať nejaký korektor nad nimi.

Čo tiež chýba? Akékoľvek napätie alebo podráždenie, aké som zažil, keď som skúsil iné exfoliátory. Moja koža sa prekvapujúco nedostala suchá, šupinatá alebo červená od uvedenia riešenia do rúk starostlivosti o pleť.

Exfoliácia je teraz odbavená na mojom zozname strachov o dobývanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 + = 69

map