GLOW má najviac bláznivé-úžasné 80-tych rokov make-up vyzerá všetkých čias

TK
Erica Parise / Netflix

Marianne Mychaskiw

30. júna 2017 @ 16:30

Ak ešte nemáte streamovať všetkých 10 epizód z prvej sezóny GLOW, dostanete ihneď do svojho účtu Netflix okamžite – séria je fiktívny vziať na Nádherné dámy zápasov, čo bola skutočná, syndikovaná show zápasov, ktorá bola obrovská v osemdesiatych rokoch minulého storočia, v ktorej boli predstavené tie najťažšie ženy oblečené v kostýmoch rovnako bláznivých. 

Bol to návrh na vášeň najmä pre líčiareň Lanu Grossmanovú, vzhľadom na skutočnosť, že skutočne vyrastala sledovať originál GLOW v televízii späť v 80. rokoch. “Bolo to trochu serendipitous, pretože keď som robil Majstri sexu, Betty Gilpin, ktorá hral Debbie Eagan, mala v poslednej sezóne oblúk. Prišla a požiadala si, aby si zapožičala paruku na konkurz, a zatiaľ čo jej vlasy pomohli von, spýtal som sa jej, prečo to bolo, “hovorí nám.” Betty bola ako, “nejaká show GLOW,”a ja som bol rád:” Myslíš to Nádherné dámy zápasov?”Keď som mala 10 rokov, bola to moja posadnutosť v živote. Bol som v tom veku, keď som bol dostatočne starý, aby som zostal a sledoval, ale bol príliš mladý na to, aby mal v sobotu večer život, a ja som bol len posadnutý. Vždy som sa pýtal ľudí, či si spomenuli na show, ale nikdy to neurobili, a preto som stratila svoju myseľ, keď mi to povedala. Zavolal som svojho agenta, aby zistil, ako sa môžem zapojiť. Rovnako ako som sa narodil, aby som to urobil. “

A sme si celkom istí, že nikto iný by to neurobil lepšie. Pretože postavy v sérii Netflix neboli priamym výkladom skutočných zápasníkov na origináli, Grossman vytiahol niekoľko referenčných fotografií od niektorých žien, ktoré boli v GLOW, rovnako ako z vlastného detstva. Bolo to aj znovuzískanie – vlastne pracovala s vedúcim kaderníctva Mad Men, nehovoriac o tom, Alison Brie a Rich Sommer, a taktiež Trudy Campbell a Harry Crane. “Tieto rozdiely a Mad Men bolo, že som nebol na čas Mad Men sa to deje, taký rozsiahly výskum sa dostal do tých vyzerajúcich, “hovorí Grossman.” Spomínam si GLOW živo, takže som v podstate musel prežiť svoju fantastickú lesk. ” 

Pre Grossman a jej tím, bolo dôležité, aby make-up vyzeral ako dievčatá mohli urobiť sami. “Pokúšať sa, aby to nebolo dokonalé, je ťažké, pretože náš inštinkt je, aby herci vyzerali čo najlepšie, ale museli by sme sa vrátiť a urobiť jedno oko mierne nerovnomerné kvôli realismu,” dodáva. Na záverečný zápas experimentoval tím s grafikou Jem a hologramy-ktoré v konečnom dôsledku vyzerali viac ako v domácnosti.

Spýtali sme sa Grossmanovej, aby spomenula niektoré z jej obľúbených krásy momentov z natáčania, aké boli najväčšie prekážky pri superfyzickej úlohe každého dievčaťa a samozrejme, inšpirácie, ktoré nakreslil.  

VIDEO: GLOW Povedal teplý, prevratný príbeh vo svetovom zápase žien v 80. rokoch

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map