Gwen Stefani odhaľuje jej ísť do červenej rúžovej a najhoršie-niekedy kráse katastrofy

Spievač na svojej kráse má rád a musí mať.

Kedy to príde k MAKEUP… Vždy som bol posadnutý. Spomínam si, že som sa pozeral na karikatúry a animované princezne, keď som bol mladší a zaujímali sa. Sledoval som, ako mama nalepila svoj make-up a myslela si, že je taká krásna. Nemôžem si spomenúť, že sa o to nezaujíma.

MÁM DO ČERVENÉHO LIPSTICKU KEDY… Moja babička mi dala veľa vianočných šiat, keď som mala 18 rokov. Skúšal som to v mojom aute a videl som to v spätnom zrkadle. Spomínam si na milovanie toho, ako som sa cítil: odvážny.

MÔJ OBLÚBENÝ PRODUKT JE… Vlastne neexistuje žiadny výrobok, na ktorom by som sa držal, pretože som skutočne miloval experimentovanie s iným pohľadom. Jedna z najdôležitejších vecí je niečo pre moje pery. Milujem odvážny ret. Dnes mám na sebe červený odtieň, ktorý som mal na poslednom natáčaní, Revlon Super Lustrous in Love That Red ($ 8; target.com). Niektoré dni som mohol urobiť obočie a pery a to je všetko.

V štýle December - Gwen Stefani
Zdvorilosť Revlon; TIPS

SPOJENÉ: Najlepší štýl Street Fall Gwen Stefani vyzerá – že môžete kopírovať

VYHĽADOVANIE, KTORÉ NIKDY NEPÝTAJEME, ŽE JE TO REVISIT… No, tá najchudobnejšia vec, ktorá sa mi stala niekedy, je pravdepodobne chemická škrt – keď moje vlasy vypadli počas turné tragického kráľovstva a preto som po prvýkrát zažil krátke vlasy a nie na základe voľby.

MÁ IKONY NA KRÁSU… Staré hollywoodske starlety. Keď som vyrastal v Anaheime, tak blízko Hollywoodu, vždy som bol posadnutý svojim strieborným vzhľadom. Rozhodne som to prispôsobil do mojich vecí od veľmi mladého veku. Mala by som omietnuť plagáty Marilyn Monroe na mojich spálňových stenách a tráviť hodiny pokúšať sa replikovať vlasy a make-up.

VIDEO: Gwen Stefani: 60 sekúnd štýlu

STÁM FIT S… Denná modlitba – moja duchovná kondícia je na prvom mieste. Som na beh, chôdza, robiť výpady, staromódny tréning v telocvični.

BEST BEAUTY ADVICE, ktorú som dostal, je… Tento klasický príbeh o tom, ako krása pochádza zvnútra, čo mi moja mama povedala. A tak aj kreativita. Byť kreatívny s makeup je spôsob, ako nájsť novú dôveru. Bez ohľadu na to, čo sa deje v mojom živote, make-up je ako vojna pre tento deň.

V štýle December - Gwen Stefani
Zdvorilosť Revlon; TIPY (2)

Revlon ColorStay Brow Crayon v tmavo hnedom ($ 10) a Mega Multiplier Mascara ($ 9); revlon.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 + = 67

map