Hľa, všetky odtiene v kolekcii Balmain Super-Luxe Lipstick

Priemerný deň, pridaním paralelného čísla Balmain do vášho šatníka, vám prinesie späť viac ako mesačný nájom – a to je na predaj. Vďaka nadchádzajúcej spolupráci s Balmainom v spolupráci s L’Oréal Parížom sa stáva súčasťou armády Balmain realitou.

Dizajnér Olivier Rousteing sa spojil so značkou make-upu, aby vytvoril kolekciu kapslí, ktorá sa má začať 20. septembra. Pre spoluprácu Rousteing poskytla kultúrnemu prípravku L’Oréal na farbu RICHE Riche balmainovú úpravu tým, že navrhne rúrky a vyberá tri farebné motívy 12 odtieňov v zbierke a dohľad nad umeleckým smerom reklamnej kampane.

��Obalenie veľmi špeciálnej zbierky kapsúl z 12 farebných matných odtieňov podľa farby Riche�� ��Profesionálne štetce z exkluzívnej spolupráce medzi couture a krásou #unitedinvicible #balmainxloreal #weareworthit #lorealparis #colorriche #lippies #mattelipstick #readmylips

Príspevok zdieľaný spoločnosťou L’Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)

SÚVISIACE S DÁRE: Balzamová ružová zlatá rúž je ešte oveľa luxusnejšia, ako ste si predstavovali

Odkedy boli novinky prvýkrát oznámené v máji, obe Rousteing a L’Oréal dali fanúšikom plnohodnotný vrchol toho, čo môžu očakávať v spolupráci. Teraz boli odtieňované rúžové odtiene a my môžeme potvrdiť, že z rímskyho strieborného zlata bude k dispozícii široká škála farieb, až k odvážnej fialovej. A obal? Je to tak luxusné, ako by ste očakávali. Tromi farebnými motívmi (Glamazon, Rock a Couture) sú zoskupené ich obaly, ktoré obsahujú čierne, mramorované jade zelené alebo mramorované indigo. Zlaté ozdoby každej odrážky sú bežnou niťou, ktorá spája všetky odtiene.

Všetky rúže v zbierke kapsúl sú označené ako Rousteingove špičkové modelové muze. Aby sme vám uviedli niekoľko príkladov: “Dôvera” vzdáva poctu Douztenovi Kroesovi a “Domination” je poctou Lary Stoneovej.

Balmain x L'oreal Lipsticks - Embed
Zdvorilosť

Spomenuli sme, že sú len 14 dolárov? Áno vážne. Kto by si myslel, že si kúpi Balmain bez toho, aby ste vyčerpali kreditnú kartu?

VIDEO: Crazy náklady na život krásy 

L’Oréal Paris x Balmain Paris Capsule Lipstick kolekcia bude k dispozícii od 20. septembra za $ 14 každý v Barneys, barneys.com a lorealparisusa.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map