Halle Berry má šesť krásy musí mať

Halle Berry
Cr Giampaolo Sgura, Time Inc Digitálne štúdio

InStyle Staff

25. október 2013 @ 19:38

Oscarová herečka. Novomanželka. Dotkná mama. A teraz so spustením svojej šiestej vône, Exotic Jasmine, Halle Berry dokazuje, že nie je nič, s čím by nedokázala zvládnuť. pre V štýleV novembrovom vydaní nám ohromujúci 47-ročný nám povedal, ako zachováva svoju žiarivú žiara, jej pocity, že ide pod nôž, a bola taká laskavá, aby sa podelila o šesť kozmetických výrobkov, z ktorých nemôže dostať dosť. Kliknite na fotku, ak chcete nakupovať jej obľúbené a nepretržite si prečítajte náš exkluzívny rozhovor s hviezdou. Pre viac informácií prejdite na stránku 267 nedávneho problému, ktorý je teraz dostupný na stánkoch alebo je možné stiahnuť pre váš tablet.

Máte absurdne žiariacu pleť. Dostávate obličky po celú dobu alebo čo?

Robím to, ale moja rutina je vlastne celkom jednoduchá. Ako rušná matka nemám veľa času, preto väčšinou čistím a zvlhčujem dvakrát denne a vždy nosím opaľovací krém. Ale aby som bol úprimný, myslím, že veľa, ako vyzeráte, je o tom, ako žijete. Nikdy som nefajčila, ani sa nedotýkala alkoholu ani drog. To sú veci, ktoré sa v priebehu rokov objavujú na vašej tvári.

Poradenstvo, ktoré jeden deň dáte svojej dcére, Nahla, nepochybne. Čo by si na nej rád naučil?

Krása je taká krása. Naučil som sa to naozaj skoro. Keď vyrastá, všetci jej povedia, ako atraktívna je, ale mojou prácou ako jej matkou je to, že to pôsobím tým, že poviem: “Áno, ale čo robíte, to vás robí krásnou?” Vyzerá to, že s tým nemá nič spoločné.

V Hollywoode sa zdá, že ľudia dostávajú Botox tak často, ako sa sťažujú na dopravu na 405. Aké sú vaše myšlienky na injekčné lieky?

Myslím, že je to niečo, čo sa každý musí rozhodnúť pre seba. Nebudem hovoriť o tom, či je to dobré alebo zlé. Nesúhlasím s mladými ľuďmi, ktorí to robia. Keď som počul, že dievča hovorí o tom, že dostala Botox za bat mitzvah, myslela som si, že moja hlava sa odfúkne!

Takže by som predpokladal, že máte rovnaký pocit z plastickej chirurgie.

Povedal by som, že nikdy sa nedokážem dostať plastickú chirurgiu. Ale znova som povedal, že sa nikdy znovu nezdvorím, a dobre …

– Megan Deem

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 89

map