Hayley Orrantia vyznáva svoju najväčšiu krásu Triumph

Spovedanie: Typicky, keď pozorujeme herečky na udalostiach s červenými kobercami, kriedu ich perfektne žiarivej krásy pozeráme na skupinu A + glam, a to hlavne v snahe o to, aby sme sa lepšie cítili o našich vlastných machinujúcich zručnostiach. Keď sa MIMI dostal tento týždeň do spoločnosti Hayley Orrantia na združení All-Star strany televíznych kritikov ABC, boli sme odfúknutí, keď Goldbergovci hviezda pripustila, že urobila vlastné vlasy a make-up na večer.

SÚVISIACE: Lekcia spárovania vášho oblečenia s perfumérom od Sofia Vergara

“Milujem sledovanie tutoriálov na internete a snažím sa kopírovať to, čo robia, tým, že to študuje,” povedala nám. “Vždy som bola v tom, ako robím svoj make-up, ale je to ťažké, je to zábavná výzva.” Vlasy sú najväčšou vecou, ​​kde neviem, čo to sakra robím. “

Mohla by nás oklamať, lebo jej struny na večierku boli úplne na mieste. Takže čo bolo najväčším triumfom krásy DIY v spoločnosti Orrantia?

“Veľa očného tieňa sa mieša,” hovorí. “Len som si kúpil Morph paletu a ich kefy.Ale by si myslel, že očné tiene značiek zmeniť, ale naozaj robiť.Takže pre mňa v minúte som dostal vrstvené očné tiene pohľad bol som rád,” Áno! “”

Bol som tak nadšený, že som ich našiel dnes v e-maile! Snažím sa dostať do make-up viac, nebola som si istá, s ktorou spoločnosťou ísť, ale cítil som, že @morphebrushes bolo skvelé miesto na začatie! ����

Fotografie vyslaná Hayley Orrantia (@hayleyorrantia) na

 

Orrantia a zvyšok Goldbergovci nedávno sa premietla do produkcie pre štvrtú sezónu, ktorá začne 21. septembra na ABC a zatiaľ čo prehliadka má ešte definitívnu 80-ročnú atmosféru, 22-ročná žena hovorí, že jej postava krásy Erica získala oveľa viac súčasnosti roky.

SPOJENÉ: Musíte vidieť Back of Topknot zoznamu Peytonovho zoznamu

“Prešlo od veľmi, veľmi 80-tych rokov, aby to zmiernilo, aby boli takmer modernejšie,” hovorí Orrantia. “Adam F. Goldberg (tvorca predstavenia) vždy povedal, že nechce, aby to bolo 80. ročník, chcel, aby bol 80. rokov, a preto si myslím, že to je dôvod, prečo náš vzhľad, najmä AJ (Michalka) boli skutočne zmiernené. “

Jedným z aspektov, ktoré neprestáva spomaliť, je príležitosť Orrantia ukázať svoje hudobné kotlety. Hovorí, že to má veľa príležitostí v dielach, o ktorých je psyched.

“Prvá sezóna som povedala, ak je tu niekedy šanca, dajte mi vedieť,” hovorí. “Nečakal som nič, ohromilo ma, že to mohli napísať do mojej povahy a že sa to deje tak dobre, že to aj oni robia.” Som veľmi šťastný.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 89

map