História v obočiach: Pozrite sa na najobľúbenejšie tvary obočia cez desiatky rokov

Aký dlhý a zvláštny zájazd to bolo: Hoci dnešná definícia perfektného obočia je hustá sada nedotknutá pinzetami podobnými bezchybným oblúkom Cara Delevingna, veci nie vždy prišli tak prirodzene, pokiaľ ide o trendy obočia.

Späť v dvadsiatych rokoch dvadsiateho storočia strieborné hviezdy ako Anna May Wong a Clara Bow mali na sebe tenkú tužku s výrazným zakriveným chvostom a každé desaťročie, ktoré nasledovalo, videli jej podiel na tendenciách zvyšovania obočia, ktoré by prišli a rástli vo vlnách. Možno, že vďaka kompletnej sade Audrey Hepburnovej v šesťdesiatych rokoch minulého storočia začali mať oblúky prirodzenejší vzhľad až do 70. rokov, keď na scénu prišla disco, lesklý tieň a zaujímavé tvary obočia.

FOTKY: História v obočiach: najobľúbenejšie tvary každej dekády

Do desaťročia sme sa spojili s retrospektívnym pohľadom na najpopulárnejšie tvary, ktoré prebiehajú od dvadsiatych rokov 20. storočia až po súčasnosť. Kliknite na našu galériu, aby ste časom prechádzali trendmi obočia minulých rokov!

WATCH: Aký je najlepší spôsob, ako vyrastať vaše obočie?

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − 59 =

map