Insta-preslávený model Jasmine Sanders hovorí YouTube Gurus a Curly vlasy musia-Haves

S viac ako 1,5 miliónmi nasledovníkov na jej meno @Golden_Barbie Instagram, zdá sa, že Jasmine Sanders má celú vec v sociálnych médiách, ale stále má všetko o tom, že dáva kredit, kde má kredit na YouTube. 

“Mám rád sledovanie kanála jeho Themyrayeraye, pretože prináša úžasné tipy v oblasti životného štýlu a skvelé krásy života, ktoré naozaj prídu vhodný. Mám rád aj sledovanie kanála Priscilla Ono, pretože vysvetľuje celý proces make-upu jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom,” hovorí Jasmine. 

Zatiaľ čo Jasmine môže stále vyzdvihnúť niečo z dvoch gentúnov videl (FYI, práve spustila svoj vlastný kanál, tak očakávajte nejaké úžasné veci!), Je to celá ikona krásy sama. Insta-slávna supermodelka bola práve nazvaná tvárou Moroccanoil je kučeravé vlasy vlasy, a ak ste niekedy videl jej nádherné kučery, viete, že to nemohlo byť perfektnejšie párovanie. 

Súvisiace články: Hailey Baldwin už prešiel z jej Rachel Green Hair?

V momente, keď som sa dozvedela o svojom novom koncerte, som vedel, že som musel osloviť Jasmínu, aby som dostala loptičku na svoje obľúbené produkty od značky, jej vznikajúcich projektov a sobecky, jej obočie. 

Kudrna pre dievčatá! ✨ Makeup by @priscillaono Vlasy od @ yuichi0503 Styling by @missjilljacobs Šaty podľa @lovenookie #OOTD #JasmineSanders #GoldenBarbie

Fotografie, ktorú vyslal Jasmine Sanders (@ golden_barbie)

“Môj obľúbený výrobok Moroccanoil by musel byť maska ​​vyhladzovania,” povedala Jasmine, ktorá dodala, že je nadšená, že predstavuje produkt vyrobený pre dievčatá s kučeravými vlasmi. “Páči sa mi to, pretože pomáha priniesť moje vlasy a kudrlinky späť do života. Vždy sa mením moje vlasy od kučeravého na rovný alebo rovno do kudrna, a vyhladzujúca maska ​​pomáha predchádzať príliš veľa škody alebo zlomenie.

A vlasový chameleón je určite. Ak prejdete k jej profilu, môžete vidieť za niekoľko dní, keď nosila kudrlinky, textúrovaný bob s tupými ranami, cornrows, a objemný topknot. Väčšina z týchto účesov, mali by sme dodať, boli na dovolenke s Kim K.W. Áno, to isté vysadenie, keď Kim urobil neónové oranžové oblečenie. 

SÚVISIACE: Nikdy neveríte, ako sa Taylor Hill zbaví svojich temných kruhov

Ale pokiaľ ide o to, ako sa Jasmine stará o svoje kudrnaté vlasy, má niečo bežné. “Každý druhý deň si umyjem vlasy, rád si mi prečesávajú vlasy prstami, kým ich upravujem v sprche,” hovorí nám. “Používam masku Moroccanoil Smoothing Mask a vlasy som sušil bavlneným tričkom, pretože uteráky majú tendenciu byť príliš ťažké pre moje vlasy. Potom vždy pripravujem vlasy na ošetrenie Moroccanoil a okamžite zvládnu zvládnutie pred štýlom.” 

SELFIES ��

Fotografie, ktorú vyslal Jasmine Sanders (@ golden_barbie)

Samozrejme, potrebujem vedieť, ako sa stará o jej obočie. Ukázalo sa, že vyzerajú oh – tak úžasné vďaka kultovej klasickej značke, ktorú sme všetci poznali. “Milujem používanie produktov Anastasia Brows, aby mi ľahko vyplnili moje obočie. Som tiež závislý na svojom jasnom géli na obočie,” hovorí mi. 

S týmito tipmi vo svojom repertoári mám pocit, že Jasmine nebude skratka pre video nápady. Tu je dúfal, že veľa kudrnatých vlasov hacks a možno segment kozmetických záťahov každú chvíľu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 6

map