Internet je posadnutý touto paletu zvýrazňovania

Na trhu, ktorý je nasýtený zvýrazňovačmi, môžu astronauti na ISS pravdepodobne zaznamenať oslnenie z obežnej dráhy, veľa nás zaujme tým najnovšími produktmi zvyšujúcimi lesk, ale vylepšená paleta vylepšenia dokázala urobiť práve to. Paleta pravdepodobne vyzerá dobre, ak vaša história prezerania v službe YouTube pozostáva zo stroboskopických tutoriálov – takmer každý guru krásy na internete spieval chvály zo štyroch pálivých krémov a práškových setov, ktoré prinášajú toľko farebných odmien ako ich vyššia cena konkurenti. Po absolvovaní testu na ceste pre nás samých sme plne presvedčení o humbuk.

SÚVISIACE: Tu je to, čo Zvýrazňovače Jeffree Star vyzerajú ako skutoční ľudia

Každá z farieb vyzerá nádherne opotrebované sólo, ale sú obzvlášť intenzívne pri vrstvení. Pokúste sa použiť našuchorenú červenú kefu, aby ste vybrali jeden z práškov na lícne kosti a potom vložte prst do krémového zvýrazňovača, aby ste ho poklepali hore. Výsledkom je lesklý, takmer mokrý efekt, ktorý lichotiví dokonca aj najextrémne minimalistický vzhľad make-upu. Elegantná vyzdvihujúca paleta je k dispozícii v troch rôznych možnostiach, ale my sme čiastočne rozdelení farebných odtieňov Solstice zobrazených vyššie. Zmes ružových, broskyňových, zlatých a šampanských odtieňov je nádherná proti všetkým pletiam a vieme, že každý odtieň používa ako očné tiene. Nakupujte produkt teraz za 13 dolárov na sleekmakeup.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 − = 83

map