Issa Rae je nová tvár CoverGirl InStyle.com

Ako milujeme Issa Rae? Spočítame si spôsoby. Jej hit show neistý dostane týždennú hru v každej z našich domácností a neustále sa zaoberáme všetkými veľmi príbuznými okolnosťami, ktoré hrajú epizódu po epizóde. Chceli by sme, keby sme dokázali zvládnuť naše vlastné problémy s rovnakou vierou ako rada, a nie je žiadnym prekvapením, že je rovnako veselá a charizmatická mimo obrazovku, pretože má charakter. 

Je jasné, že naše pocity sú zdieľané s CoverGirl – hviezda bola práve oznámená ako posledná slávna tvár značky, spájajúca sa v radoch Zendaya a Sofia Vergara ako hovorca. 

VIDEO: Issa Raeova vzťahová komédia neistý Pokračuje v jeho horúcom prúde v sezóne 2

SÚVISIACE s: Najlepšie momenty Issa Rae

“Moja postava sa stále vyvíja a make-up je nástroj, ktorý pomáha transformovať moju osobnosť – či už pre určitú úlohu, ktorú hrám v obsahu, ktorý produkujem, alebo rôzne úlohy, ktoré som si vzal v živote,” hovorí Rae vo svojom vydaní. “Stať sa CoverGirl znamená veľa, pretože značka si uvedomuje, aké dôležité je, aby ľudia prijali svoju individualitu a vyjadrili sa jedinečným a rôznorodým spôsobom. To bola hlavná časť mojej osobnej cesty a posolstvo, ktoré chcem zdieľať s ostatnými.”

Spomínam si, že som strašná čierna dievčina na strednej škole, čítala stránky svojich obľúbených časopisov a neúnavne prechádzala inzerátmi @COVERGIRL a spievala som ich slogan v hlave. Nikdy v živote nikdy som si nemyslel, že by som bol jedným. Som tak poctený a tak nadšený za to, čo príde. Navštívte stránku @COVERGIRL a dozviete sa viac #COVERGIRLMADE

Príspevok, ktorý zdieľa Issa Rae (@issarae)

Vezmite nám, že hella nadšená. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 62

map