Je to jeden krém Eyeshadow, ktorý nikdy nehasne na moje olejové viečka

Spoveď: Písanie a testovanie nového make-upu je veľkou súčasťou mojej požiadavky na prácu, ale očné tiene sú jeden produkt, ktorý som nikdy nemohol dostať za sebou. 

Nie je to tak, že nemám rád očné tiene. Keď Fenty krása klesla paletu Galaxy, bol som fascinovaný otrasmi, ktoré všetky odtiene odrazili, keď ich svetlo zasiahlo. A kedykoľvek make-up artist Hung Vanngo uverejní novú fotografiu Seleny Gomezovej s jedným z jeho podpisových skvostných tmavých očí, ja že by som si mohol urobiť vlastnú verziu vzhľadu, namiesto toho, aby som sa držal s mojím bežným čiernym mačacím okom. 

SOUVISLOSTI: Spýtal sa a odpovedal: Mal by ste najprv použiť očné linky alebo očné tiene? 

Čo ma bráni v tom, aby som nosil očné tiene? Moje mimoriadne mastné viečka. Nezáleží na tom, či používam prášok alebo krémový vzhľad, očné tiene sa vždy do niekoľkých hodín od nosenia alebo horšie usadia v záhyboch mojích očí: to sa práve rozplynie. Áno, pokúsil som sa pripraviť na očnú náplasť, ale nestačí zablokovať nadmerne aktívne mazové žľazy očných viečok. 

Vzhľadom k tomu, že naozaj sa nemôžem obťažovať, aby som sa počas celého dňa niekoľkokrát dotkol môjho očného snehu (môžem sa len ťažko uistiť, že pijem dostatok vody), prijal som, že sa lepšie držím s mojou kvapalnou čiernou vložkou. To znamená, až kým nezistím výnimku: Chanel’s Ombre Première Longwear Cream Eyeshadow ($ 36; chanel.com). 

Saténový povrchový tieň je dodávaný v širokej škále odtieňov od ruže až po kobalt, ale ja sa dostávam k striebornej obrazovke s obmedzeným vydaním, v teplom taupe, ktorý je naplnený škvrnami strieborného lesku. Strieborné iskry zapožičia oceľové sivé podtóny do tieňa, čo robí modré oči pop. Ponúka len to správne množstvo jiskra, ktoré je v súlade s aktuálnou lesklou krásou obsesie, ale je stále úplne bezpečné nosiť na vašich 9 až 5. 

Podobne ako väčšina krémových tieni sa Chanel bez námahy kĺže – či už si ho dávaš prstom alebo štetcom – ale má trochu uchopenia, takže sa necíti vlhký na očných viečkach, keď je čerstvo nanesený. 

VIDEO: 5 mimoriadne drahých výrobkov na starostlivosť o pleť 

Myslím, že je to jedinečná štruktúra tieňa, ktorá znemožňuje zostať bez spadnutia – výnimočný úspech pre akýkoľvek výrobok na očné make-up, ktorý má v ňom lesk. Nosil som ho v mojej mrazivej studenej kancelárii a vyčerpal potápačské bary a v žiadnom z klimatických dôvodov sa neunavil. Spolu so stínovou mocou, taktiež milujem, že si môžete ľahko vybudovať svoju intenzitu. Jedna srsť má za následok spozorovanie šumivých hviezd rozptýlených na nočnej oblohe, kde ešte niekoľko plášťov zmení váš pohľad na KiraKira App opp čakajúcu na to, aby sa stalo.  

Trvalo mi roky, kým som sa sem dostal, ale myslím, že som konečne človek s očné tiene. 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − 63 =

map