Je to zmena života? Krása Editors váži v Clinique Smart Custom-Repair sérum

Produkt: Clinique Smart Custom-Repair Serum

Nárok: Naše inteligentné sérum rozumie konkrétnym potrebám vašej pokožky, poskytuje vlastnú opravu poškodenia, ktoré vidíte, a škody, ktoré nemáte. Pre všetky vekové kategórie, všetky etniky.

Selene Milano, InStyle

Rovnako ako všetky chladné deti mojej generácie, môj prvý pokus o starostlivosť o pleť bol systém Clinique s 3 krokmi. Cítila som, že som sa cítila dospelá a očarujúca a bola som presvedčená, že mi koža žiarila. Rýchlo dopredu veľa (!) Desiatok rokov a Clinique stále mení svoju pleť. Mám rád, že technológia v ich vlastnom sére opravy pokrýva všetky základne. V čase, keď sú výrobky proti starnutiu tak neuveriteľne nika – od rozjasnenia až po zdvíhanie a vyhladzovanie – to naozaj robí všetko a zameriava sa najmä na to, čo Vaša pleť potrebuje v daný deň. Je to ľahká a skutočne okamžite zvlhčuje, kde veľa vzorcov môže ponechať pokožku pocit, ale dehydratovaná. Myslím, že je to určite nákup pre niekoho, kto má už starnúcu pleť. Môže to byť trochu agresívne ako preventívne opatrenie. Zatiaľ čo cena nie je v žiadnom prípade lacná, pod 60 dolárov je to menej ako polovica nákladov mnohých značkových sér.

Holly Carter, StyleWatch

Bol som nadšený týmto produktom od ukážky tlače pred niekoľkými mesiacmi. Psychické sérum, ktoré je prispôsobené mojej pleti? Čo?!! Sold.While nemusí to vlastne tvrdiť, že je jasnozrivé, Clinique Smart Custom-Repair Serum je určite špičkové a celkom všadeprítomné. Je zložený zo zložiek, ktoré špecificky zameriavajú na to, čo vaša pleť potrebuje, či chcete hydratovať, dokonca aj tón pleti, rozjasniť alebo minimalizovať jemné línie. Ak vaša pokožka nepotrebuje určité zložky, tak zostanú v pohotovosti. Skvelé pre všetky typy pleti, je to v podstate nepríjemná, multi-tasking pleťová perfector. Milujem to. Konzistencia séra je pekná a ľahká a dobre funguje pod mojím hydratačným prostriedkom. Hoci ju dlho nepoužívam (niekoľko mesiacov som rád využil niečo na to, aby som mohol vidieť optimálne účinky), všimol som si, že moja koža je mäkšia a je oveľa radiantnejšia. Je to naozaj veľmi rozumné.

Ilana Blitzer, All You

Dostal som sa tam, kde Clinique chodil s týmto produktom. IPhone 6 starostlivosti o pleť. Sérum, ktoré by mohlo byť všetkým pre všetkých ľudí. Hovorí sa, že je vyrobený pre všetky vekové kategórie, typy pleti a etnických skupín a či máte jemné línie, hlboké vrásky, nepríjemnosť alebo nerovnomerný tón, bude to na vašich poškodeniach a len na to (ingrediencie, ktoré vaša pleť nemá nemusíte jednoducho zostať v pohotovosti a nepoužívate. Teoreticky to mám rád. Sérum, ktoré dokáže prečítať myseľ mojej kože? Sakra, jo, to znie dobre. Ale povedzte pravdu, som si istý, že jedno sérum naozaj nezmestia. Áno, textúra je pekná (plyšový smotanový pocit) a moja pokožka po aplikácii bola jemná a hladká, ale nevšimol som si žiadnu ďalšiu lesk alebo vyblednutie línie. To, čo som si všimol, sú však malé drobné črevá, ktoré vyzerajú ako malé podráždenie. Aby som bol spravodlivý, nepoužíval som ho celých 12 týždňov. Môj plán je trvať niekoľko dní a uvidím, či moje čelo vyčistí, a potom mu to dá ešte raz.

Pamela Edwards Christiani, Essence

Urobil som trochu ďalšie výskumy o tomto a zistil, že má niektoré rovnaké prísady ako Clinique je ešte lepší klinický Dark Spot Corrector, osobný favorit, kvôli mojim problémom s hyperpigmentáciou. Mám rád predstavu o produkte, ktorý sa zaoberá týmto problémom, okrem všetkých ostatných problémov súvisiacich s starnutím, ako je poškodenie slnkom a strata elasticity (potrebujem to všetko!). Už je to len pár týždňov, ale zatiaľ som nadšená, ako cítim moja koža. Sérum je ľahké a zmizne do kože. Rovnako sa zdvojnásobuje ako základný náter, takže drží make-up na dlhšie obdobie. Nemôžem povedať, že moje tmavé škvrny sú celkom úplne preč, ale myslím, že smerujú správnym smerom.

Tia Williams, Pretrepte svoju krásu

Mám rád vlastné veci. Mám rád dostať moje džínsy na mieru, mám rád miešanie rúžov, aby som urobil perfektnú farbu, a rád budujebu vlastnú burrito misku na Chipotle. Personalizované veci vždy vyhrá! Netreba dodávať, že som vypadol z mojej kresla, keď som skúšal Clinique Smart Custom Repair Serum, ktorý sa prispôsobí potrebám toho, kto ho používa. Toto vysoko technologické sérum proti starnutiu sa zameriava na konkrétne problémy vašej pokožky – či už ide o jemné línie, voľnú kožu, hrubú textúru, hyperpigmentáciu alebo tuposť. S posledným bojujem (je to úplne preto, že nepijem dosť vody, zlého spisovateľa krásy) a po mesiaci používania dvakrát denne je moja koža rovnako žiarivá ako North West. potlesk!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 29 = 31

map