Je v poriadku priniesť svoje vlastné nástroje na nechty na stretnutie Mani?

Emily Post zmeškala veľkú tému rozhovoru v jej pokrytí pravidiel etikety. Zatiaľ čo teraz viete, ako zariadiť schému sedenia, ktorá nie je taká konfrontácia, viete, aké sú prípady prijateľného správania nechtového salónu? Tipping je daný, ale je to v poriadku, aby ste so sebou priniesli vlastnú sadu nástrojov do salónu? Alebo nosíte v ruke kabelku (pretože chcete zabezpečiť, aby boli skryté čisté) hlavne urážlivé?

Podľa celebrity manikérky Deborah Lippmann, ktorá používa vlastný koženkový trimmer (a ďalej) namiesto nástrojov uložených v salóne, je viac ako prijateľná požiadavka.

“Nástroje na nechty môžu zbierať baktérie, vírusy alebo huby. Vaša pokožka je najväčším orgánom tela a kutikuly sú jednou z jej najvzdialenejších bariér ochrany,” hovorí. “Špinavé nástroje môžu viesť k infekcii kožičiek, ktoré sú okrem bolesti, môžu mať väčšie dôsledky.”

Samozrejme, všetky salóny sú povinné sterilizovať svoje nástroje tak, aby zodpovedali hygienickým predpisom pre bezpečnosť a zdravie klientov a zamestnancov salónu, takže by nemali byť problémom, pokiaľ sú dodržiavané štandardy, ale Lippmann hovorí, že je to v poriadku ak sa cítite stále pohodlnejšie, požiadajte svojho manikúru o použitie vášho setu.

SÚVISIACE: 7 Sandále a nechty páru na nechty skúsiť tento jar

Takže, ako to robíte bez toho, aby ste si obľúbili políčko veľmi nahnevane?

“Zvyčajne to nikdy neublížilo, keby ste sa zavolali a pýtali sa, ale väčšina salónov nebude mať problém.” ona povedala. “Ak ste na svojom susedstve pravidelný, môžu dokonca nechať ukladať sadu vlastných nástrojov.”

Keď zavoláte, mali by ste sa uistiť, že máte správne zásoby, aby váš manikér poskytol kvalitné ošetrenie.

“Mali by ste si kúpiť profesionálne nástroje, ale nemusíte stráviť majetok,” vysvetľuje Lippmann. “Najdôležitejšie sú: kutikulárny nipper, kutikulárny posúvač, pilník na nechty a 4-pásmový buffer ($ 12; sephora.com).” Môžete tiež zvážiť uvedenie vlastného základného / vrchného náteru, leštidla a odstraňovača kutikuly, pretože toľko salónov používa olej proti exfoliátorovi na rozpustenie prebytočnej kože – to by bolo ako snaha o odfarbenie tváre so sérom! “

Ak však vezmete svoje vlastné náradie, musíte si byť istí, že budete mať zodpovednosť za ich čistenie pred a po dohode. Aby to bolo jednoduché, spoločnosť Lippmann navrhuje, aby bola polievka naplnená do polovice s extrémne horúcou vodou a pridala sa prúdová polievka. Následne namočte nástroje úplne ponorené do vody asi 15 minút. Potom ich opláchnite vlažnou vodou a vysušte ich pomocou kuchynskej utierky. “Umiestnite suché náradie na starú dosku na pečenie a vložte do predhriatej pece (350 stupňov) na 10 minút,” vysvetľuje Lippmann. “Akonáhle to urobíte, odstráňte z rúry a nechajte ich úplne vychladnúť.Akýkoľvek kontajner, v ktorom máte svoje náradie, napríklad škatuľu alebo zásuvku, by ste mali byť pravidelne vyčistený rovnako.I vyplivam všetok obsah a nalejte do môjho sterilizácie Ultronics roztoku po dobu 10 minút, ale môžete ho zotrieť pomocou alkoholu, Sea Breeze alebo akéhokoľvek dezinfekčného prostriedku. “

VIDEO: Ako zvládnuť manikúru Orange Slice

Ďalšou dôležitou poznámkou? Lippmann hovorí, že v salóne nechtov, alkohol nestačí na zabíjanie baktérií, ktoré by mohli žiť na vašich nástrojoch, takže sa uistite, že urobíte ďalší krok a použite jej ako na to.

Máte obavy z toho, že dostanete späť od majiteľa pri rezervácii vašej schôdzky? Nezabudnite uviesť vašu situáciu bez viny (t. J. Nehovoriac o tom, že ich nástroje určite spôsobia infekciu) a uvedomte si kvalitu a čistotu salónu, ktorý navštívite – a kov prichádzajúci na vaše kožičky.

 

 

 

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − = 79

map