Jedna fľaša tohto anti-aging séra sa predáva každú minútu po celom svete

Zmena je dobrá, a to najmä vtedy, keď robí klasickú revolučnú formu proti starnutiu ešte efektívnejší. Práve to sa stalo s Kiehlovým Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate ($ 62; macys.com). Aby ste získali predstavu o tom, ako populárny bol už tento produkt, firma uvádza, že jedna fľaša tohto séra sa predáva každú minútu na celom svete. Od začiatku predaja sa celkovo vypredalo 5 miliónov fliaš.

VIDEO: 5 spôsobov, ako sa cítiť najlepšie

Do koncepcie sa dostala v roku 2005 s využitím 10,5% čistého, stabilizovaného vitamínu C, ktorý znižuje vzhľad jemných línií, zlepšuje textúru pokožky, rozjasňuje a ešte viac. Teraz, po rokoch výskumov, skúšok a štúdií, tá istá malá hnedá fľaša, ktorú máte radi, získala obrovský upgrade, ktorý je neuveriteľne pôsobivý. Zatiaľ čo fľaša stále vyzerá rovnako (dôvera, ktorú sme prehliadli), teraz sa môže pochváliť 12,5% vitamínu C a superstar zložkou, ktorú všetci vieme a milujeme, kyselina hyalurónová.

SPOJENÉ: Moisturizer V štýleDigitálny editor krásy prisahá

Nielen, že je to elektráreň na zvýšenie hydratácie, ale je známe, že pokrčiť pokožku, takže vrásky ešte ťažšie chytiť voľným okom. Zvýšená účinnosť je navrhnutá na rýchlejšie výsledky na pokožke. Tiež vonia ako citrusy, ako si viete predstaviť, a absorbuje sa v priebehu niekoľkých sekúnd, takže je ľahké zapamätať si, že ju nanášate ráno a večer.

Po sérii klinických štúdií značka zaznamenala zníženie nielen vranových nôh, ale aj línie bábok a vrások na čele.

Môžete získať novú aktualizovanú inováciu od Kiehl v obchodoch na celom svete.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map