Jedná sa o jeden produkt, ktorý potrebujete pre žiariacu, ružovú kožu

Leto bolo vždy o čerstvej, žiariacej pleti. V skutočnosti sa tento vzhľad stal synonymom pre sezónu, ktorú si zaslúži vo svojej definícii vo slovníku. Keď je horko, len myšlienka na aplikáciu mattifikačných primérov, základov a práškov sa prehrieva. Zatiaľ čo dobrým zvýrazňovačom na vysokých miestach tvárí, uprostred nosa a oblúkom je dlho štandardným spôsobom, ako osvietiť pleť, ale často to vedie k lesklému, lesklému vzhľadu namiesto lesklej pokožky.

Aby ste naozaj svietili, ale neprichádzali so skvelou lesklou pleťou, ktorá súperia vašu pokožku po vyčerpaní alebo s osviežujúcou sprchou, vymeňte svetlom odrážajúce prášky a krémy pre jeden kľúčový produkt tohto leta: lesk na tvár. Premýšľajte o týchto jasných leskoch ako lesk na pery, ale konkrétne formulované na použitie na tvári, takže nie sú lepkavé. Majú rovnaký účinok ako vaše obľúbené zvýrazňovače, ale sú bez pigmentu, takže sú transparentné, takže zanechávajú zdravú vyzerajúcu glazúru v oblasti pokožky, kde boli aplikované.

SÚVISIACE: Vyskúšali sme 4 slávne vystúpenia Insta a to je to, čo sa stalo

Ešte lepšie, nielenže sú tieto výrobky jedným odtieňom pre všetky, môžu sa nosiť na holú kožu alebo na vašom obľúbenom základe – bez ohľadu na to, akým spôsobom sa rozhodnete rosa ono. Prečítajte si o našich dvoch obľúbených leskoch, ktoré svietia nad ostatnými. 

Krém na tvár 

tvár Gloss - Embed 2
Zdvorilosť

Stlačte niekoľko kvapiek mliečneho lesku ($ 20; sephora.com) na prst a dajte si to na čelo, lícne kosti, stred nosa, viečka – všade, kde chcete vyzerať étericky a žiariace. Bonus: jeho vitamín-bohatý vzorec posilní hydratáciu a vyživuje pokožku, keď ju nosíte. Hovorte o inom svete. 

MAKE Beauty Face Gloss

tvár Gloss - Embed 1
Zdvorilosť

Dotyk tohto lesku od MAKE ($ 25, makebeauty.com) okamžite rozjasní nudné pleť so zdravou dávkou dewness. Patte ho na nahú kožu alebo na nadáciu, bronzer, alebo dokonca očné tiene, ak máte pocit, že pridať dúšok lesku na odvážny vzhľad. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map