Jennifer Lopez je obľúbený bielkovinový prášok je v predaji na Amazon

Pravdepodobne ste už dostali svoje legíny a športové podprsenky pripravené ísť na svoju novú fitness rutinu. Ale nezabudnite, že to, čo ste vložili do svojho tela, je rovnako dôležité. Jennifer Lopez, t. J. Tel. Ciele do roku 2018, je dokonalým príkladom toho. Spevák šiestich balení zabíja bielkoviny spaľujúce tuky, aby udržal svoje krivky tesné, ale nie len starý proteínový prášok. Lopez je už niekoľko rokov fanúšikom produktov spoločnosti Bodylab, hlavne komplexu Tastyshake Complete Whey Protein v klasickej vanilke. (Dokonca má recept na bomby, ktorý prisahá.)

Tastyshake Complete Whey Protein Complex
Zdvorilosť
$ 17

NAKUPUJ TERAZ

Nie, toto nie je jedna z tých vzorcov, ktoré vás budú robiť hromadne ako neuveriteľný Hulk. Je špeciálne navrhnutý pre ženy, a tak podporuje hubené tkanivo pri spaľovaní kalórií a zvyšovaní vašej energie.

VIDEO: Ako získať telo ako Jennifer Lopez

Najlepšia časť: Na internetovej stránke spoločnosti Amazon to bude $ 17. A ak ste prvý člen Amazonky, môžete získať bezplatnú dvojdňovú dopravu. Takže budete môcť začať sochy týchto abs predtým, ako lopta klesne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 7 =

map