Jordyn Woods na tom, čo je zlé s výrazom “Plus-Size”

Ak ste jedným z 5,6 miliónov nasledovníkov Instagramu od Jordy Woodsovej, viete, že je oveľa viac ako BFF Kylie Jennerovej a čestný člen rodiny Kardashian-Jenner. Woods je vzorom, telom pozitívnym vzorom a krásou ovplyvňuje sama osebe. 

V štýle chytil sa s Woodsom pri otvorení miešacieho baru sv. Ivesa v New Yorku, aby sa porozprával o letnej starostlivosti o pleť, najlepší tip na make-up, ktorý sa dozvedela od svojich posednutých krásy a čo je zlé na štítku “plus-size”. 

Aké letné tipy na starostlivosť o pleť prisahate? 

Je dôležité, aby ste zostali hydratovaní a vždy používate hydratačný krém a opaľovací krém – aj keď je to zamračené. Tiež exfoliovať, pretože vaša pokožka môže byť naozaj suchá. Páči sa mi, že používam kosenie St. Ives ($ 4, Target.com). Bolo to naveky a vždy si pamätám moju mamičku, ktorá mala kadidlo v zásobníku na lieky. 

Veľa cestujete za prácou. Ktoré make-up výrobky vždy robia do vašej batožiny? 

Brow gel, pretože moje obočie sa dostanú mimo kontrolu, zvlhčovač, korektor, balzam na pery a lesk na pery. Mám tento krémový bronz od spoločnosti Tom Ford ($ 82; Sephora.com), čo je skvelé na to, aby ste urobili bez make-upu make-up. Mám tiež rozšírenie ramienok, ktoré skutočne znižujú čas a výrobky.

Zdá sa, že každý má predĺženie. Viem, že môžu mať vysokú údržbu: máte nejaké rady, ako ich urobiť naposledy? 

Keď začnete, jednoducho sa nemôžete vrátiť. Sú to veľký záväzok, ale ja ich milujem a pravdepodobne je to najlepšie z mojich priateľov, aby som udržal moje riasy najdlhšie. Aby ste ich urobili naposledy, pokúšate sa nespať na tvári, na ktorú nie som príliš dobrý. Je tiež dôležité, aby ste ich nečistili, nevlietali oleje alebo okolo nich, alebo veľa nosili maskaru. 

SOUVISLOSTI: Jordyn Woods a Addition Elle vytvorili novú značku Athlesiure, o ktorej hovorí každý  

Vaši priatelia sú rovnako krásou ako vy. Aký je najlepší tip, ktorý ste sa od nich naučili? 

Vec na kráse spočíva v tom, že každý deň neustále učíte nové veci, ktoré ste nevedeli. Prostredníctvom sledovania svojich kamarátov robiť ich make-up, som sa naučil, ako správne zmiešať očné tiene. To je pre mňa najťažšie. 

Nezáleží na pozadí, vaše fotografie Instagram sú vždy skvelé. Ako nájdete dokonalé osvetlenie, kamkoľvek idete?? 

Musíte si to vyskúšať. Kdekoľvek ste, musíte nájsť okno alebo najlepšie miesto, aby ste mohli čo najlepšie využiť. Sú chvíle, keď idem chodiť a ja som rád: “Počkaj, urob si tu fotografiu tu …” Prirodzené osvetlenie je najlepšie, alebo zlatá hodina, kedy slnko stojí, lebo má oči jasnejšie a všetko ostatné len žiara. 

Mali by ste byť vystavení prirodzenému osvetleniu alebo mať chrbát k nemu? 

Pokiaľ idete o siluetový vzhľad, myslím, že tvárou v tvár je lepšie deväťkrát z 10.

Čaute ľudia! Som tak nadšený, že spolupracujem so sv. Ivesom a budem v NYC na #StIvesMixingBar prispôsobiť svoje vlastné výrobky vyrobené s niektorými z ich obľúbených prírodných ingrediencií. Zastavte, ak ste okolo a vytvorte si vlastné. Budem sa schádzať a pozdraviť tento piatok (6/15) od 4: 30p-6: 00p. Nemôžem čakať! �� �� �� �� @ stivesskin #StIvesPartner

Príspevok zdieľaný spoločnosťou HEIR JORDYN (@ jordynwoods)

Nedávno ste sa dostali do kondície. Čo vás prinúti začať pracovať?

Vypracovanie sa stalo mojou terapiou a ja som začal robiť to, aby vyzeral určitým spôsobom. Cvičenie sa stalo mojou dennou detoxikáciou. Nechcem ísť na môj telefón jednu alebo dve hodiny ráno, keď som vstať a pracovať. Nastavuje tón pre zvyšok môjho dňa energicky a mentálne. Stalo sa to tak, že som sa na ňu stal závislým a začal som vidieť výsledky. 

Nemám naozaj rád sami pracovať, pretože sa nudím, takže som buď urobil SoulCycle, jógu alebo pilates. Ak nechodím do triedy, mám trénera, s ktorým sa venujem. 

Aké je tvoje cvičenie? 

Robíme veľa z drepy a vážení. Pokúšame sa vykonať celotelové spracovanie zakaždým. 

48 hodín v NYC

Príspevok zdieľaný spoločnosťou HEIR JORDYN (@ jordynwoods)

Aké sú vaše myšlienky na označenie modelu plus veľkosti a všeobecne frázu? 

Celá myšlienka sveta veľkosti plus je divná a kontroverzná, pretože so stratou váhy som stále technicky považovaná za “plus-veľkosť”. Verím, že čokoľvek nad veľkosťou 8 je považované za plus. Mám veľkosť 8/10 a ľudia komentujú moje fotografie a hovoria: “Ó, už si modelovanie oblečenia plus-veľkosti už nie je.” Skutočne sa snažím byť tou najlepšou verziou seba tým, že som ja, t musím obmedziť to, čo som schopný robiť len kvôli označeniu v priemysle. Našťastie som v pozícii, kde môžem byť len mnou, ale je nešťastné, že dievča, ktorá sa spolieha na jej modelovanie, každý mesiac kontroluje veľkosť 14 a nebude môcť žiť iný životný štýl, ak chce, alebo ktorí sa obávajú straty hmotnosti. Nemám pocit, že by tu mali byť hranice toho, čo môžete robiť s vlastným telom, alebo ako by ste mali vyzerať. 

Ja vlastne neviem, ako môžu ľudia spadať do kategórie plus-veľkosti, pretože niekto by mohol byť veľkosť 8 a byť super a hubený, alebo niekto mohol byť veľkosť 8 a byť naozaj krátky a majú hrubšie nohy. Všetci sme všetci jednoznačne a inak. 

VIDEO: 6 produktov pod 12 dolárov by ste mali kúpiť v Drogéria 

Najmä na Instagram je všetko tak prefiltrované, že môže byť ťažké povedať, čo je skutočné versus to, čo je falošné. Máte nejaké rady pre dievčatá, ktoré zápasia s imidlom tela? 

To je to, čo musíte pochopiť o sociálnych médiách. Veľa z nich je len pre gram a ľudia tento životný štýl nežiadu. Nemôžete sa naozaj porovnávať s nikým iným, pretože vaša individualita je váš najväčší dar. Budem ísť na Instagram niekedy, keď nemám svoj najbezpečnejší deň a budem ako “oh, je tu toľko krásnych dievčat. Chcem, aby moje vlasy vyzerali takto alebo ono. “Musím chvíľu zabaviť a pozrieť sa na seba a na to, čo som, a nesnažiť sa porovnávať. Je to v poriadku, chcú veci pre seba, ale nie je v poriadku porovnávať sa s ostatnými ľuďmi. 

Staňte sa najlepšou verziou seba, ktorú môžete byť, a nedovoľte, aby vám niekto povedal, že niečo nemôžete urobiť.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map