K dispozícii je nová kovová tekutá rúžová linka, o ktorej by ste mali vedieť

Po hádzaní nejakého extra studeného odtieňa smerom k Kylie Jennerovej a jej nedávno vypusteným leskom na pery s zaniknutými prútikmi, make-up artist Jeffree Star oznámila, že uvoľní produkt, ktorý sa zdá veľmi podobné na niečo, čo má už v kozmetike. 

Osobnosť služby YouTube prebehla jeho účet Instagram tento minulý víkend dráždiť to, čo volá, “Velúrové kovové rúžy.” Toto je vlastne rozšírenie jeho už populárnej rady Velor Liquid Lipsticks, ktorá má tendenciu rýchlo predávať.

Pripomína vám jej nové kovové matné rúžy, eh? 

Farby, Hovorí Star, boli v práci už viac ako dva mesiace, takže čas je skôr náhodou než úplná bitka produktov na pery. Tiež povedal, že farby boli “inšpirované tým, že moja matka nosila kovové rúžky každý deň v 90-tych rokoch.”

I previewed túto farbu takmer pred 2 mesiacmi .. Tu je lepší vzorka! Inšpirovaná tým, že moja matka nosí kovové rúžky každý deň v deväťdesiatych rokoch, vytvoril som kvapalnú verziu pery s mojím obľúbeným velúrovým vzorekom. To sa začne v lete a bude to viac farieb …. – Jeffree # velourliquidlipstick #peachgold

Video vyslané spoločnosťou Jeffree Star Cosmetics (@jeffreestarcosmetics) dňa

Aj keď v tejto chvíli dráždil len jednu farbu – nádherné zlaté broskyne – Hviezda hovorí, že tam budú iné a všetky sa začnú v júli.

Niektoré informácie o pozadí, pre tých, ktorí to vynechali: Hviezda vyjadrila sklamanie v kvalite Kylieho pery na lesk na pery, tvrdiac, že ​​sú “neprijateľné” a očakáva viac od celebrity. Drsná recenzia získala dostatočnú pozornosť, aby mohla vyvolať odpoveď od Kylie sama – vytiahla ju od slávností Coachella.

V odpovedi napísala: “Veľmi sa mi páči o kvalite svojich výrobkov … Keď som videl problém so svojimi leštiacimi prostriedkami na pery, zastavil som všetku produkciu a zmenil ju. Život je skúsenosť z učenia a učia sa z našich chýb.”

Pravda, Kylie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 21

map