Každá blúza, ktorú potrebujete na teplý, spadnutý flush

Máme rozlúčku s pocitom letného lesku (chválu!) A privítame chladné, spadajúce vánky s otvorenou náručou. Zatiaľ čo sa budete s najväčšou pravdepodobnosťou sústrediť na to, aby ste našli perfektný sveter, ktorý by mohol ísť s vašou najnovšou perličkou (vieme, že máte jednu), je príliš veľa nových červených očí, ktoré treba ignorovať. Predĺžte letnú žiaru s teplejším odtieňom na broskyňu, vyberajte ružový odtieň pre tento spevnený vzhľad alebo prejdite plným pádom s tlmeným, hlbokým tónom.

Je čas uspokojiť najlepšie nové červené plesy. Pozrite sa na naše obľúbené nižšie.

blush.jpg

1. Clinique Cheek Pop Blush v Rosy Pop
Máme rád všetkých 12 odtieňov Clinique’s Cheek Pop ružovej, ale tieto ružové farebné výkriky padajú. Plus, kompaktný kvet je príliš roztomilý (22 dolárov, nordstrom.com).

2. Tom Ford Cheek Color Blush v Flush
Newsflash: Nemusíte sa vzdať koralov na jeseň. Ak hľadáte prirodzene vyplavenú žiara, je to (60 dolárov, nordstrom.com).

3. Illamasqua Gel Color in Fluster
Ak sú bobule tóny viac, skúste Illamasquovu gélovú palicu. Vrstva na lícach (a perách!) Pre čistú až plnú farbu ($ 30; net-a-porter.com).

4. BECCA Mineral Blush v hlbokom Mulberry
Táto sčervenka je naplnená antioxidantnými vitamínmi, takže je výborná pre citlivú pokožku. Stačí sa pozrieť na tento morušový tón a chcem, aby som si vybral môj najkompaktnejší sveter ($ 32; sephora.com).

5. Guerlain Rose Aux Joues v Chic Pink
Každý odtieň Guerlainovej červenej farby obsahuje “ružové booster” pigmenty, ktoré prirodzene odrážajú svetlo. A ako keby ste potrebovali presvedčivejšie, je to s extraktom z ružového oleja, aby vaše tváre mali jemnú žiara ($ 52; sephora.com).

blush2.jpg

6. Yves Saint Laurent Baby Doll Kiss a Blush v Rouge Libertine
Sme obrovskí fanúšikovia tejto kvapalnej červenej farby a tento odvážny karmín je perfektnou farbou na jeseň (40 dolárov, nordstrom.com).

7. Sefora Collection Blush 101 Face Palette
Otočte túto novú červenú paletu, aby ste dosiahli prispôsobenú farbu alebo použite každý zo štyroch odtieňov (a luminátor, ktorý ich oddeľuje!) Pre rôzne vyzerá ($ 28; sephora.com).

8. NARS Dual Intensity Blush in Frenzy
Naša najobľúbenejšia časť NARS “Dual Intensity blush” je jemný lesk – a skutočnosť, že sme dostali dva doplnkové odtiene v jednom kompaktnom balení. Použite hlbšie mandarínky na lícne kosti a svetlo ružovo-zlaté zvýraznite ($ 45; net-a-porter.com).

9. Charlotte Tilbury + Norman Parkinson Farba zdravia mládeže Happy Lip & Cheek Glow
Krásna obalová sada s limitovanou edíciou, táto zmiešavateľná krémová ružová farba je ideálna na to, keď teplota skutočne začne klesať, plus vzorec zvyšuje kyselinu hyalurónovú na koži ($ 58; net-a-porter.com).

10. Prekrytie okolitého osvetlenia v expozícii nálady
Milujeme Klíčenku pre svoju mramorovanú kozmetiku a táto ružica nie je nič iné. Tento konkrétny odtieň zmieša ich osvetľujúci Ambient Lighting Powder s náladovou, tlmenou purpurovou farbou ($ 35; net-a-porter.com).

Fotografický kredit: Zdvorilosť značiek, umenie Elysie Bermana

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − 15 =

map