Kate Winslet má šesť krásy musí mať

Od drobných rúk krádeže až po ruku v ruke s jej obočie, víťaz Oscara a tvár Lancôme Kate Winslet odhalil tajomstvo za jej scéna-kradnúť hľadá V štýleMôže byť vydané. Prečítajte si pre náš exkluzívny rozhovor s hviezdou a kliknite na našu galériu a nakupujte šesť nevyhnutných kozmetických výrobkov, ktoré nemôže žiť bez.
Začnime na samom začiatku. Čo je najskoršie stretnutie s makeupom, ktoré si môžete spomenúť? Aha, pravdepodobne ukradol moju matku jednu rúž, ktorú milovala. V mojej rodine nikdy neboli žiadne peniaze, takže ak moja mama dostala novú rúž, celý dom vedel, vrátane mojich bratov.

Dokážete zobraziť túto ukradnutú skúmavku?Môžem. Bol to korál a prišiel z The Body Shop.

Pomohla tvoja mama, aby ti dala nejakú radu na krásu, ktorú používate dodnes? Jedna vec, o ktorej vždy hovorila, že dievčatá vyrastali, bolo: “Preboha, prosím, nikdy si nevymažte obočie.”

Vaše oblúky sú skvelé. Mám šťastie v tom, že robia pekný tvar prirodzene. Musel som ich tu a tam pre niektoré postavy vytrhnúť, ale na fotografiách často žiadam umelcov z make-upu, aby sa ich nedotkli. Inak, nie som o nich taký zvláštny.

Čo máš tendenciu na nulu, keď potrebuješ krásu?? Výrobky proti starnutiu, ktoré sa pre Lancôme vždy snažím, predstavujú taký obrovský bonus, pretože udržujú pokožku pružnú.

A pokiaľ ide o make-up, máte nejaké tipy, ktoré ste sa naučili od desaťročia prípravku červených kobercov? Nebuďte ťažké a narazíte na to naraz. Oh, a umiestnite maskaru na korene vašich rias s plochou končiacou kefou na očné linky. To spôsobuje, že biely oči sa zdajú byť biele a udržujú viečka príliš ťažké. To je dobré. Nemôžem dostatočne dostať toho, v skutočnosti!

Vyzdvihnúť vydanie mája V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne stiahnutie dnes.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 30 = 33

map