Kendall Jenner je jedným z prvých hosťovských editorov The Estée Edit! Tu je návod, ako môžete nakupovať jej kolekciu

Ak plánujete nakupovať najnovšiu zbierku Estée Lauder od The Estée Edit, radšej začnite pripravovať teraz. Nová línia obsahuje 82 kusov výrobkov na starostlivosť o pleť a starostlivosť o pleť, ktoré všetky vyskúšali Kendall Jenner a jej dievčenská bloggerka Irene Kimová. Obe dámy sú známe svojou bokom a trendy, takže je bezpečné odhadnúť, že ich výbery sa predávajú rýchlo.

15. marcath fanúšikovia budú môcť nakupovať svoje úpravy v obchodoch Sephora a on-line. To, čo ešte viac zapôsobilo na štart, spočíva v tom, že nový koncept bude rozdelený do kategórií založených na postojoch duo. Farby na pery sú k dispozícii za 22 dolárov, zatiaľ čo palety očných tieňov zazvoní za 48 dolárov. Ak dúfate, že získate starostlivosť o pleť dievčat, ceny sa pohybujú medzi 12 a 50 dolárov.

Keď budeme čakať na oficiálne spustenie kolekcie The Estée Edit, budeme pokračovať v čítaní ich blogu a navyše je tu aj stránka Instagram, ktorá je naplnená dvojitými tap-hodnými fotografiami. Pozrite sa na niektoré z pohodových odovzdaní nižšie.

K obočie však. #beautyattitudes

Fotografia zverejnená spoločnosťou The Estée Edit (@theesteeedit)

Pokračujte a buďte najlepší. #beautyattitudes

Fotografia zverejnená spoločnosťou The Estée Edit (@theesteeedit)

Zastrčte dievčatá. #beautyattitudes

Fotografia zverejnená spoločnosťou The Estée Edit (@theesteeedit)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map