Kim Kardashian má tajomstvo pri odstraňovaní základových škvŕn na oblečení

Naučíte sa, ako sa obliekať, keď ste batoľa, ale nikto vás niekedy naučí, ako si dať košeľu po tom, ako ste skončili celú tvár make-základ, obrys a všetko. Pokiaľ si vždy nespomínaš, že si najprv oblečieš, pravdepodobne si obarvila bielu halenku s tvojim korením a vystrašila sa okolo svojho oblečenia a tvá tvár potom. Pozrite sa na stojan košele v obchodaku a vzorka nadácie zostala okolo goliera a nájdite útechu v tom, že nie ste sám. Ale nevzdávaj sa na škvrnám, pretože tvoja dievčina Kim Kardashian West má hack na odstránenie tejto malej známky.

Nie, to nie je Tide To-Go Stain Stick, aj keď by ste mali pravdepodobne hodiť jednu z tých vo vrecku, ak ste náchylní k rozliatiu kávy. Celebrita sa k nej pripojila a zdieľala niektoré z módnych a kozmetických tipov a spolu s Ta Ta uterákom táto škvrna odstraňujúca tajomstvo urobila svoj debut. 

SÚVISIACE: Starý Taylor Swift je mŕtvy – a tak je aj jej podpis krása vyzerá

“Nie je nič horšie, ako byť úplne pripravený a uvedomíte si, že máte základy na vašom oblečení,” napísala, káže, Kim. “Aby sa zbavili makeupových škvŕn, holiaci krém často robí trik. Stačí aplikovať na škvrnu a potom ľahko namočiť alebo umyť. Pokiaľ škvrna stále nevyjde, môžete tiež použiť kvapku taviaceho liehu zmiešaného s holiacim krémom. Škvrna by sa mala ľahko zdvihnúť. “

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Počuli sme o starom trik, ale holiaci krém? Ó, veci, o ktorých si nikdy nepomyslela, že by si hodila ta taška.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 2

map