Kim Kardashian odhaľuje tajomstvo jej záťaže, ktorá spôsobuje vážnosť

Kim Kardashian a jej čarodejnícky tím majú vo svojom arzenáli toľko neuveriteľných tajomstiev krásy a nedokázali ich zdieľať. Pred niekoľkými týždňami jej vlasy profesionálne prezradili tajomstvu Kardashianovho perfektného copu – a teraz vieme, ako s istotou nosí topy s hlbokými výstrihmi bez podprsenky.

Na jej internetovej stránke Držať krok s Kardashianmi hviezda priznala, že je fanúšikom používania pásky na to, aby jej štiepenie bolo nepríjemné. Vysvetlila v príspevku: “Je to môj tajný trik, aby som dokázal dokonalé štiepenie fotografií.” Takže, akú pásku používa hviezda pre výťah? “Použil som všetko, od pásky na pásky na pásky na maskovanie pásky, a myslím, že to najlepšie, čo som našiel, je gafferova páska.” Nehovorí o pridaní niekoľkých prúžkov na spodok jej štiepenia, ale vytvorí šikovný postroj, ktorý sa tiahne z jednej strany, okolo zadnej časti krku a končí na druhej strane. Môže to znieť ako zbytočne prekrásny krása, ale Kardashian zdieľa obraz, ktorý dokazuje, že naozaj funguje.

SÚVISIACE: Ako nosiť kožené nohavice ako Kardashian-Jenner

Kim Kardashian Cleavage - Embed
Zdvorilosť KimKardashianWest.com

Kardashian udržal tipy prichádzať a dodal: “Uistite sa, že nemáte žiadne mlieko ani oleje, keď ste zdvíhanie svoje prsia hore s páskou.” A samozrejme odstránenie lepiacich pások nie je jednoduché. 35-ročný povedal: “Len sa ozdobte sami, keď je čas, aby si to z LOL.” Au! Takto takto ľahko nenápadne vyzerá. Teraz ju potrebujeme, aby sa jej podelila o svoje tajomstvo, že sa bezchybne podopierala 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map