Kim Kardashian’s 3-Step Concealer z mojich chronických temných kruhov zaniknú

Po telefonickom rozhovore s Kimom Kardashianom West som sa konečne cítil pochopený. No, prinajmenšom pokiaľ ide o moje tmavé kruhy pod očami. Boli to chronické problémy, pretože som bol na strednej škole a nemal som nič spoločné s nedostatkom spánku alebo stravy. Jedz moja zelenina a ja som čas takmer osem hodín v noci. Je to len časť mojej DNA, a zrejme aj Kim Kardashianova.

“Mám pocit, že podkožný korektor bol vždy taký zápas pre mňa, pretože mám také tmavé očné kruhy,” povedal Kardashian telefonicky. “Je to genetické a s tým nemôžem nič robiť.” Okrem formulácie neuveriteľne inovatívneho, trojkrokového systému KKW Beauty concealer, ktorý úplne maskoval moje tmavé kruhy.

Tri kroky sa zdajú byť podivne rozsiahle a trochu zdĺhavé pre aplikáciu korektora, ale to je dôvod, prečo Kardashian vždy vyzerá tak svetlo očami a nažive, aj keď v podstate žije v lietadle a stará sa o tri deti mladšie ako päť rokov. 

SÚVISIACE: Kim Kardashian West získal skutočnosť o živote s troma deťmi mladšími ako 5 rokov

Súprava obsahuje tekutý korektor, dve kefy, prášok do pečiva a zjasňujúci prášok, o ktorom hovoril Kardashian, je skutočne tajomstvom hľadania hore. Liquid concealers s objemom 18 dolárov sa dodávajú v 16 rôznych odtieňoch a môžete si ich kúpiť samostatne. Prášky sa dodávajú v štyroch rôznych variantoch tónu pleti a môžete ich tiež kúpiť individuálne. Ale ak chcete plný efekt, mali by ste dodržiavať podrobné pokyny celebrity a investovať do celého balíka 80 dolárov. Potom, ako uvidíte moje predtým a po fotky, uvidíte, že stojí za to každý jeden cent.

Skryť, pečieme, rozjasníme na 03.23 v 12pm PST k dispozícii výhradne v KKWBEAUTY.COM #KKWBEAUTY #ConcealBakeBrighten

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KKWBEAUTY (@kkwbeauty)

TK
Victoria Moorhouse

Najprv vmiešate ľahký a krémový korektor. Ak ste fanúšikom NARS Creamy Concealer, máte radi Kardashianov vzatie. Potom si na prášok do pečiva vezmete kefu a pokrčte a prečistite prebytok. Posledným krokom je prach rozjasňujúci prášok pod očami. Kardashian mi povedala, že vždy bola jej tajnou zbraňou na vytvorenie dokonalého oka.

Okamžite som sa zamiloval do kvapalného korektora, pretože to nebolo drobné, ľahko sa miešalo a nestalo sa do záhybov pod očami. Úplné zverejnenie: Nemyslel som si, že zjasňujúci prášok bude mať taký rozdiel, pretože korektor pracoval tak dobre, ale bol som šokovaný, ako to mi svietilo tvár a upriamilo pozornosť na moje oči. 

Moja jediná kritika? Želám si, aby korektor začal s “k”. Čo stratenú príležitosť pre aliteráciu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map